CrokoClub Forum Index

Amund te qendroj nje shoqeri e vertet ......... apo kthehet ne dashuri ?

Shko poshtë

Amund te qendroj nje shoqeri e vertet ......... apo kthehet ne dashuri ?

Mesazh nga ELIN prej Mon May 17, 2010 11:26 am

nje dashuri lind dhe nga shoqeria shume raste te rralla ka qe je shoqeri te qendroj ashtu e jo te kthehet ne nje dashuri
per mendimin tim nuk besoj se mund te qendroj dashuri shume shpejt kthehet ne nje dashuri !

_________________

WwW.CrokoClub.Com


avatar
ELIN
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 557
Age : 34
Location : ATHIN
Registration date : 03/10/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Amund te qendroj nje shoqeri e vertet ......... apo kthehet ne dashuri ?

Mesazh nga Llokume prej Tue May 18, 2010 12:30 am

ne mes gjinise mashkullore edhe feminore flas nga anet e shqiperise jo nuk mundet

ndersa ne vendet e europes po
avatar
Llokume
Administrator
Administrator

Female Numri i postimeve : 112
Location : durrsake e embel
Registration date : 06/05/2009

http://www.ambra.forumattivo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi