CrokoClub Forum Index

Kjo/Ky siper.

Faqja 2 e 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Shko poshtë

Re: Kjo/Ky siper.

Mesazh nga DeLiCiouS prej Tue Sep 30, 2008 11:48 am

gjith lezet qeka ky siper Very Happy
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kjo/Ky siper.

Mesazh nga Durresaku_20 prej Tue Sep 30, 2008 11:49 am

eee kshu than Razz ti siper
avatar
Durresaku_20
Merakli femrash
Merakli femrash

Male Numri i postimeve : 245
Age : 31
Location : Cuba
Registration date : 27/09/2008

http://www.Crokoclub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kjo/Ky siper.

Mesazh nga adela prej Tue Sep 30, 2008 9:31 pm

Ca bone mir ca bone 2milojon lek po pate te reja kuptohet ta dij per borxh (por pa kthim)po mi dhe Smile
avatar
adela
Bukuroshe
Bukuroshe

Female Numri i postimeve : 47
Registration date : 27/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kjo/Ky siper.

Mesazh nga Durresaku_20 prej Tue Sep 30, 2008 11:53 pm

po si mi ti jap lala kur te dush ti Razz
avatar
Durresaku_20
Merakli femrash
Merakli femrash

Male Numri i postimeve : 245
Age : 31
Location : Cuba
Registration date : 27/09/2008

http://www.Crokoclub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kjo/Ky siper.

Mesazh nga DeLiCiouS prej Thu Oct 02, 2008 3:56 pm

parja modhe ky nolt:D
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kjo/Ky siper.

Mesazh nga Durresaku_20 prej Thu Oct 02, 2008 8:16 pm

ca ti bossh trashgimi Razz nga gjyshja Very Happy
avatar
Durresaku_20
Merakli femrash
Merakli femrash

Male Numri i postimeve : 245
Age : 31
Location : Cuba
Registration date : 27/09/2008

http://www.Crokoclub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kjo/Ky siper.

Mesazh nga DeLiCiouS prej Fri Oct 03, 2008 3:06 pm

ky siper eshte me glip Sad
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kjo/Ky siper.

Mesazh nga Durresaku_20 prej Fri Oct 03, 2008 4:27 pm

sa gjynof i vika kesaj siper mer amon Razz
avatar
Durresaku_20
Merakli femrash
Merakli femrash

Male Numri i postimeve : 245
Age : 31
Location : Cuba
Registration date : 27/09/2008

http://www.Crokoclub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kjo/Ky siper.

Mesazh nga adela prej Sun Oct 05, 2008 12:46 am

Sa shpirt mir ore Smile
avatar
adela
Bukuroshe
Bukuroshe

Female Numri i postimeve : 47
Registration date : 27/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kjo/Ky siper.

Mesazh nga DeLiCiouS prej Sun Oct 05, 2008 2:34 am

kjo siper si thpilt osht Very Happy
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kjo/Ky siper.

Mesazh nga Profesori_Qorr prej Wed Oct 08, 2008 7:04 pm

ene kjo siper ashtu duhet te jete Razz

Profesori_Qorr
Cun Flori
Cun Flori

Male Numri i postimeve : 15
Age : 33
Location : Kine
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kjo/Ky siper.

Mesazh nga Leon prej Wed Oct 08, 2008 10:11 pm

edhe ky siper cun i mire do jet Very Happy
avatar
Leon
Postues Kryesor
Postues Kryesor

Male Numri i postimeve : 104
Registration date : 04/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kjo/Ky siper.

Mesazh nga Durresaku_20 prej Thu Oct 09, 2008 12:45 pm

ju cuna siper i shifni cfare gocash kemi ne Razz si shpirt thekthi fare jan Razz
avatar
Durresaku_20
Merakli femrash
Merakli femrash

Male Numri i postimeve : 245
Age : 31
Location : Cuba
Registration date : 27/09/2008

http://www.Crokoclub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kjo/Ky siper.

Mesazh nga DeLiCiouS prej Thu Oct 09, 2008 1:37 pm

ky siper hmmm hec mo Razz
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kjo/Ky siper.

Mesazh nga Elis Duraj prej Sun Oct 12, 2008 1:07 am

pershendetje ju siper |!
se e vtmja gje qe mora vesh ne kte forum eshte posht e siper asgje tjeter:ju uroj ju siper dhe ju poshte klm all
avatar
Elis Duraj
Cun Flori
Cun Flori

Male Numri i postimeve : 113
Age : 31
Location : inferno
Registration date : 03/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kjo/Ky siper.

Mesazh nga jona prej Sun Oct 12, 2008 2:14 pm

ti siper pershnetje kenke alamet djalit mar Very Happy
avatar
jona
Bukuroshe
Bukuroshe

Female Numri i postimeve : 46
Registration date : 04/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kjo/Ky siper.

Mesazh nga DeLiCiouS prej Sun Oct 12, 2008 10:32 pm

ti siper si shkodrane po me dukesh ?Very Happy
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kjo/Ky siper.

Mesazh nga Elis Duraj prej Mon Oct 13, 2008 2:14 pm

pershendetje dhe njeher ju siper dhe ju qe do vini nga posht! flm xkomplimentin ti siper tironces
avatar
Elis Duraj
Cun Flori
Cun Flori

Male Numri i postimeve : 113
Age : 31
Location : inferno
Registration date : 03/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kjo/Ky siper.

Mesazh nga DeLiCiouS prej Mon Oct 13, 2008 7:30 pm

o kingu po syzet ne shpi ci ke dash Very Happy knej lakuriq knej me syze :S
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kjo/Ky siper.

Mesazh nga jona prej Mon Oct 13, 2008 8:08 pm

ti siper i mil kenke ,po maj shkodrane jam
avatar
jona
Bukuroshe
Bukuroshe

Female Numri i postimeve : 46
Registration date : 04/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kjo/Ky siper.

Mesazh nga Elis Duraj prej Mon Oct 13, 2008 9:22 pm

ei ti siper jones po sa kisha ardhur nga plazhi e pertoja ti hiqja, pastaj un rri pothujse gjith kohen lajuriq, ti siper meje po kur do na i tregosh njeher foton tende te shofim sa e mile do jesh..
avatar
Elis Duraj
Cun Flori
Cun Flori

Male Numri i postimeve : 113
Age : 31
Location : inferno
Registration date : 03/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kjo/Ky siper.

Mesazh nga DeLiCiouS prej Tue Oct 14, 2008 12:36 pm

ky siper mmmmmmm i mil qeka dreqi i mil Very Happy
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kjo/Ky siper.

Mesazh nga Elis Duraj prej Wed Oct 15, 2008 12:53 pm

flm ti siper! ele ti besoj se do jesh e mile, se ne shqipetaret jemi te mir ne pergjithesi
avatar
Elis Duraj
Cun Flori
Cun Flori

Male Numri i postimeve : 113
Age : 31
Location : inferno
Registration date : 03/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kjo/Ky siper.

Mesazh nga DeLiCiouS prej Sun Oct 19, 2008 3:36 pm

prap me syze ky siper Very Happy
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kjo/Ky siper.

Mesazh nga Elis Duraj prej Sun Oct 19, 2008 4:32 pm

ahhahah ti siper do ti heq tani se ska me diell erdhi dimri
avatar
Elis Duraj
Cun Flori
Cun Flori

Male Numri i postimeve : 113
Age : 31
Location : inferno
Registration date : 03/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kjo/Ky siper.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi