CrokoClub Forum Index

Kjo/Ky siper.

Faqja 3 e 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Shko poshtë

Re: Kjo/Ky siper.

Mesazh nga DeLiCiouS prej Mon Oct 20, 2008 11:32 pm

e shef sa king dhe pa syze Very Happy:D
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kjo/Ky siper.

Mesazh nga Elis Duraj prej Tue Oct 21, 2008 10:54 pm

euuuu ca doli kshu ktu siper mor pse doli kshu Question Question Question se kam iden pse doli kshu Rolling Eyes nejse doa te thoja flm tironce, dhe cudi qe doli kshu un shkruajta normal booo tung te gjithve tja kaloni super cheers
avatar
Elis Duraj
Cun Flori
Cun Flori

Male Numri i postimeve : 113
Age : 32
Location : inferno
Registration date : 03/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kjo/Ky siper.

Mesazh nga DeLiCiouS prej Wed Oct 22, 2008 11:29 am

sarandjoti^it^klandestine ja e rregullova un ate qe kishte dal Wink ngelem vec ne te dy ktu nje her siper nje her posht u lodhem ore:D
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kjo/Ky siper.

Mesazh nga Durresaku_20 prej Wed Oct 22, 2008 8:10 pm

Nje pershendetje per ket siper meje Very Happy se e kam si kukull Razz ene sorry per mungesen Razz
avatar
Durresaku_20
Merakli femrash
Merakli femrash

Male Numri i postimeve : 245
Age : 31
Location : Cuba
Registration date : 27/09/2008

http://www.Crokoclub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kjo/Ky siper.

Mesazh nga Elis Duraj prej Wed Oct 22, 2008 9:47 pm

tironcja kemi ngelur vetem vertet Sad ja erdhi dhe durrsaku cheers cheers cheers u bem tre cheers
avatar
Elis Duraj
Cun Flori
Cun Flori

Male Numri i postimeve : 113
Age : 32
Location : inferno
Registration date : 03/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kjo/Ky siper.

Mesazh nga Durresaku_20 prej Thu Oct 23, 2008 3:33 pm

lool pa merak ti siper Razz sepse cigjthca do regullohen Very Happy
avatar
Durresaku_20
Merakli femrash
Merakli femrash

Male Numri i postimeve : 245
Age : 31
Location : Cuba
Registration date : 27/09/2008

http://www.Crokoclub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kjo/Ky siper.

Mesazh nga Elis Duraj prej Thu Oct 23, 2008 10:27 pm

mir se ju gjeta ! Very Happy ti siper do rregullohet lal se me keq ska ku shkon
avatar
Elis Duraj
Cun Flori
Cun Flori

Male Numri i postimeve : 113
Age : 32
Location : inferno
Registration date : 03/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kjo/Ky siper.

Mesazh nga DeLiCiouS prej Fri Oct 24, 2008 12:21 am

bravo ti siper Wink


!seen durrsakun Very Happy
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kjo/Ky siper.

Mesazh nga Durresaku_20 prej Fri Oct 24, 2008 11:58 am

!kiss Tironcen Very Happy
avatar
Durresaku_20
Merakli femrash
Merakli femrash

Male Numri i postimeve : 245
Age : 31
Location : Cuba
Registration date : 27/09/2008

http://www.Crokoclub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kjo/Ky siper.

Mesazh nga DeLiCiouS prej Fri Oct 24, 2008 1:02 pm

/me buza vesh mvesh i shko Razz
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kjo/Ky siper.

Mesazh nga jona prej Fri Oct 24, 2008 1:40 pm

ti siper pershendtje
avatar
jona
Bukuroshe
Bukuroshe

Female Numri i postimeve : 46
Registration date : 04/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kjo/Ky siper.

Mesazh nga sara prej Fri Oct 24, 2008 1:45 pm

ti Naquke pershendetje
avatar
sara
Bukuroshe
Bukuroshe

Female Numri i postimeve : 51
Registration date : 06/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kjo/Ky siper.

Mesazh nga Durresaku_20 prej Fri Oct 24, 2008 3:06 pm

i persh..keto siper
avatar
Durresaku_20
Merakli femrash
Merakli femrash

Male Numri i postimeve : 245
Age : 31
Location : Cuba
Registration date : 27/09/2008

http://www.Crokoclub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kjo/Ky siper.

Mesazh nga sara prej Sat Oct 25, 2008 6:28 am

Pesh dhe respekte durresaku_20
avatar
sara
Bukuroshe
Bukuroshe

Female Numri i postimeve : 51
Registration date : 06/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kjo/Ky siper.

Mesazh nga jona prej Sat Oct 25, 2008 8:45 am

ti siper pershntje maj ku je pash zote se me ka marr madhi me fol me ty:)
avatar
jona
Bukuroshe
Bukuroshe

Female Numri i postimeve : 46
Registration date : 04/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kjo/Ky siper.

Mesazh nga Elis Duraj prej Sat Oct 25, 2008 10:46 pm

pershendetje te gjithve! cheers ti siper ele ti e mir qenke e mile
avatar
Elis Duraj
Cun Flori
Cun Flori

Male Numri i postimeve : 113
Age : 32
Location : inferno
Registration date : 03/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kjo/Ky siper.

Mesazh nga jona prej Mon Oct 27, 2008 11:25 am

flm mar gjithashtu:d
avatar
jona
Bukuroshe
Bukuroshe

Female Numri i postimeve : 46
Registration date : 04/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kjo/Ky siper.

Mesazh nga sara prej Mon Oct 27, 2008 11:50 am

Kjo bjondja ketu lart aman sa e embel eshte po poooooo shume e embel ashtu taman si thote croko Jona e vogel
avatar
sara
Bukuroshe
Bukuroshe

Female Numri i postimeve : 51
Registration date : 06/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kjo/Ky siper.

Mesazh nga DeLiCiouS prej Mon Oct 27, 2008 6:22 pm

Pershendetje ti siper.
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kjo/Ky siper.

Mesazh nga StRaNgEr prej Tue Oct 28, 2008 12:44 am

KisSsSsSsSsSsSsSsSsSsSsiiiiiii Ket Siper Se Me Shijone Smile
avatar
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kjo/Ky siper.

Mesazh nga DeLiCiouS prej Tue Oct 28, 2008 1:02 am

Puc kte siper qe banon ku ta zer nata Very Happy
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kjo/Ky siper.

Mesazh nga StRaNgEr prej Tue Oct 28, 2008 1:05 am

Puccccc prape ket siper une se nuk e paska mendjen tja marre nje puthje me rreshkitje Very Happy
avatar
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kjo/Ky siper.

Mesazh nga DeLiCiouS prej Tue Oct 28, 2008 1:08 am

Puci puci guci guci Very Happy
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kjo/Ky siper.

Mesazh nga StRaNgEr prej Tue Oct 28, 2008 1:11 am

Kjo Guci Guci Ca Ishte Mi Gudulisje Me Pupel Kanarine Te Gusha Very Happy
avatar
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kjo/Ky siper.

Mesazh nga DeLiCiouS prej Tue Oct 28, 2008 1:12 am

E me perkedhelje ishte me pupla Very Happy
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kjo/Ky siper.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 3 e 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi