CrokoClub Forum Index

Respekte Të Gjithëve

Shko poshtë

Respekte Të Gjithëve

Mesazh nga AlbRappeR prej Sat Sep 27, 2008 2:55 pm

Respekte te gjitheve un jam Niku nga Fieri.Merrem me Hip-Hop dhe basketboll.Me pelqen kur kam kohe te hy ne chat,me nick AlbRappeR.Shpresoj t`ia kalojm sa me bukur se bashku.Respekte By AlbRappeR

AlbRappeR

Numri i postimeve : 1
Registration date : 27/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Respekte Të Gjithëve

Mesazh nga Croko prej Sat Sep 27, 2008 2:57 pm

Mir se erdhe o flori cun Wink
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 38
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

hi

Mesazh nga Durresaku_20 prej Sat Sep 27, 2008 3:09 pm

Me Respekt Nga Elidoni AlbRappeR ene kalofsh Mir Fare sic deshiron ti Very Happy midis nesh
avatar
Durresaku_20
Merakli femrash
Merakli femrash

Male Numri i postimeve : 245
Age : 31
Location : Cuba
Registration date : 27/09/2008

http://www.Crokoclub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Respekte Të Gjithëve

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi