CrokoClub Forum Index

Para se te hyni ne forum Lexoni ketu

Shko poshtë

Para se te hyni ne forum Lexoni ketu

Mesazh nga kapo prej Sat Sep 27, 2008 3:21 pm

Ktu mund te lexoni se cfare duhet bere para se te regjistroheni ne forum,dhe mund te postoni ne kte teme pa qene Antar.


Per cdo sqarim te metejshem do shkoni tek tema Faq aty do klikoni i keni me shpjegim !!
------------> kliko Ketu Siper
avatar
kapo
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 329
Location : Aty ku jetohet me mir
Registration date : 26/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi