CrokoClub Forum Index

Barsaleta te Ndryshme

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Shko poshtë

Re: Barsaleta te Ndryshme

Mesazh nga Emi prej Tue Dec 09, 2008 7:59 pm

Laughing Laughing e bukur

_________________
dark road 2 heaven
avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaleta te Ndryshme

Mesazh nga JoKeR prej Tue Dec 09, 2008 8:00 pm

rrofsh

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaleta te Ndryshme

Mesazh nga JoKeR prej Tue Dec 09, 2008 8:03 pm

"BIJE,KUR DIKUSH TE KAP GJOKSIN THUAJ STOP" -I THOTE NENA
"NDERSA KU TE KAP ATE TJETREN THUAJ NDALO"
"PO MAMI, AI MI KAPI TE DYJA DHE UN I THSH (MOS NDALO)"

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaleta te Ndryshme

Mesazh nga Emi prej Fri Dec 12, 2008 12:45 am

Nje shqipetar sapo kishte ardhur ne Greqi dhe zuri me qira nje shtepi te vjeter.Gjithe naten nuk fjeti dot se kishte shume minj. Vendos ne mengjes te shkoje ne farmaci per te marre ilac , por nuk dinte si ta kerkonte. Hyri brenda dhe pasi pershendeti i tha farmacistes :YOU KNOW TOMY AND JERRY? Yes - i thote farmacistja. JERRY IS THE PROBLEM Laughing JA KTHEN AI.....

_________________
dark road 2 heaven
avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaleta te Ndryshme

Mesazh nga Chaos prej Fri Dec 12, 2008 12:48 am

Laughing Laughing Emi nice 1!!


Shkon njeri ne farmaci,dhe i thote me jep nje kuti me prezer/iva..
i thote farmacisti..he do besh qef sonte,po i thote ky,me ka thirre ne darke tek shtepia e vete.
Nejse,iken ky tek shtepia e dashnores se vete..troket ne dere..del i ati i asaj..nejse njifen kto flasin bejme muhabet,ulen ne tavoline te hajne buke..
ky cuni sflet fare,ju kan prere fjalet..i thote kjo ca ke pse sflet.
Po ti moj budalle pse sme the se ke babin farmacist. Laughing


Edituar për herë të fundit nga Chaos në Fri Dec 12, 2008 12:49 am, edituar 1 herë gjithsej

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaleta te Ndryshme

Mesazh nga Emi prej Fri Dec 12, 2008 12:49 am

Laughing Laughing Laughing

_________________
dark road 2 heaven
avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaleta te Ndryshme

Mesazh nga JoKeR prej Sat Dec 20, 2008 10:29 pm

hahahaaa huhuhuhuhu hehehehehehehe hihihihiihihihh hyhyhyhyhyhyhy hohoohohoh

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaleta te Ndryshme

Mesazh nga Emi prej Sun Jan 11, 2009 3:44 am

Nje grua ishte nena e tre vajzave dhe ne prag te marteses i kerkoi seciles prej tyre qe t'i shkruanin nga nje mesazh se si shkonte jeta e tyre seksuale.
Mbasi u martua vajza e pare, gruaja ndenji ne pritje te mesazhit te vajzes se saj dhe pak dite mbas marteses mori kete mesazh:"Nescafe". Gruaja mori me vrape gazeten e hapi tek faqja publicitare dhe lexon per nescafene: " Kenaqesi deri ne piken e fundit". Gruaja mbeti shume e kenaqur.
Pasi u martua vajza e dyte, perseri gruaja ndenji ne pritje te mesazhit te se bijes. Mbas pak ditesh mori kete mesazh: "Benson & Hedges". Gruaja perseri shikon faqen e publiciteteve ne gazete dhe lexon per Benson&Hedges:" Extra long, king size". Guruaja ishte e kenaqur edhe per vajzen e dyte.
Kur u martua vajza e trete, mesazhi erdhi vetem pas kater javesh dhe thoshte: "British Airways".
Gruaja shqetesohet dhe shfleton gazeten me padurim duke kerkuar publicitetet per linjat ajrore. Me ne fund e gjen dhe i bie te fiket duke thene: " Tre here ne dite, shtate dite ne jave, ne te gjitha drejtimet".

_________________
dark road 2 heaven
avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaleta te Ndryshme

Mesazh nga JoKeR prej Sun Jan 11, 2009 7:18 pm

Razz:P:P:P:P:P:P:P:P

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaleta te Ndryshme

Mesazh nga Croko prej Tue Jan 13, 2009 7:37 pm

nje dit sula qe esht gagac shkon ke nje lokal,shkon ke banaku,dhe aty ishe nje burr tjeter,atehere sula e pyt:
"ME..ME..ME FAL SA..SA..SA ESHT ORA?"
ai burri e shef por nuk pergjigjet...kalojn disa minuta dhe sula e pyt prap:
"ME..ME..ME FAL SA..SA..SA ESHT ORA"
ai burri e shef prap dhe nuk pergjigjet....mas i çik sula e pyt prap dhe ai burri prap nuk pergjigjet....atehere barmani qe e kishe degju e pyt at burrin:
"ME FAL O SHOK,KY I SHKRETI T'KA PYT 3 HERE SA ESHT ORA,PSE NUK I PERGJIGJESH?"
atehere ai burri mu ne fund i pergjigjet:
"po ça..ça..ça t'boj te..te..te plasi sherri?"

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaleta te Ndryshme

Mesazh nga Croko prej Tue Jan 13, 2009 7:38 pm

Ishte nje bjonde qe voziste ne auostrade!!!!
nje polic e ndalon dhe i kerkon lejen e vozitjes!!!
Nuk e kam i thot ajo!!!
po leternjoftimin?-nuk e kam i thot bjondja !!!
PO a ke ndonje dokument te te indentifikoj???
Kjo i jep pasqyren!!!
Ky shikohet vet ne pasqyre dhe i thot!!!:
Po pse nuk me the qe ne fillim qe je kolegja ime !!!!

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaleta te Ndryshme

Mesazh nga Croko prej Tue Jan 13, 2009 7:40 pm

na ishte papagalli dhe kishte ndezur nje tresh me hashash dhe i vete hardhuca;ca po pi o papagall?
i thote papagalli ajde ngjitu larte qe ta provosh.
hardhuca ngjitet larte dhe papagalli ja kalon qe ta provoj.e pi hardhuca dhe pas 5 minuta i thote papagallit do shkoj te pi uje ne lume.shkon hardhuca ne lum.duke pire uje del korkodili dhe pyet;ca ke mi hardhuce qe je kaq keq?
ik i thote hardhuca pyet papagallin
korkodili shkon te pema ku po rrinte papagalli.i thote korkodili papagallit ca po pi.
i thote;papagalli hajde larte qe ta shikosh.hipen korkodili ne pem.i thote papagalli sa e shikon;-sa uje qe paske pire mi hardhuce

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaleta te Ndryshme

Mesazh nga Croko prej Tue Jan 13, 2009 7:41 pm

Ne avionin e linjes per new york nje bjonde ishte ulur ne lasin e pare nderkohe qe nuk kishte bilete per klasin e pare.stjuardesa me kujdes i afrohet dhe i thot te ulet ne vendin e saj . bjondja i pergjigjet:un jam bjonde jam e bukur dhe po shkoj ne new york.e sikletosur stjuardesa therret kolegen e vet por bjondja nuk di gje tjeter pervec fjalise:un jam bjonde jam e bukur dhe po shkoj ne new york.detyrohen te therrasin ndimes pilotin duke qene se ai esht i martuar me nje bjonde.ai i thot dicka ne vesh dhe bjondja e alarmuar shkon e ulet te vendi i vet duke thene : si nuk te lajmerojne keta njerez kshu.te habitura stjuardesat pyesin ndihmes pilotin se cfar i tha.e thjesht fare,-pergjigjet ai.i thash qe klasi i pare nuk shkon ne new york.

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaleta te Ndryshme

Mesazh nga Croko prej Tue Jan 13, 2009 7:42 pm

Një emigrant Shqiptar në Greqi një dite ishte zënë me komshiun e vet grek dhe nuk flisnin me njëri-tjetrin.
Një ditë rastësia i solli përballë njeri tjetrit ndërkohë që greku shëtiste me qenin e tij.
Shqiptari:
-Ku vete kështu me këtë gomar?"
Greku i habitur që Shqiptari po i fliste duke kujtuar se bëri një gabim në të folur përgjigjet në greqisht:
-I thonë 'qen' jo 'gomar'.
Shqiptari i kthehet:
-Nuk te fola ty i fola qenit

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaleta te Ndryshme

Mesazh nga Croko prej Tue Jan 13, 2009 7:44 pm

Nji kinez i shkurt e i vogel shko te nji bar me motorrciklista e gangstera te nryshem, kur shokn te banaku i thot banakierit (nje zezak i gjat e shnosht) me nje ze te holle e te ulet:
-Me jep nji birre po deshe!
-Ca do ti??! Birre? Pse ashtu kerkohet birra e??? Hyn ti ne banak e ta tregoj un ty se si kerkohet birra ne ket ven!
Edhe hyn kinezi ne banak e po pret per zezakun qi t'vijn. Kur hyn zezaku perplas deren e lokalit, then dakarriga rrahet me nja dy nejrez te bilardoja edhe shkon te banaku tuj u fry edhe i bertet kinezit:
-O banakjer ma bjer nji birr se te @##%&%!!!!!!!
Kurse kinezi i pergjigjet but e but:
-Nuk i sherbejm zezakeve!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaleta te Ndryshme

Mesazh nga Croko prej Tue Jan 13, 2009 7:46 pm

Nje lepur kishte mare pushken dhe kishte vendosur te bente si trim me kafshet e tjera
takon ujkun e i thote-o ujk thuaj qe lepuri eshte kafsha me e mire ne pyll
-ik mo tutje se nuk e them
-thuaje-tha lepuri dhe gjuajti ne ajer me pushke
mire mire- i tha ujku-ti je me i miri ne pyll
tani thuaj te henksha m...,jo i tha ujku nuk e them
-thuaje shpejt-dhe qelloi 2 here ne ajer
e mire i tha ujku- te henksha m.... po ule armen poshte
lepuri beri m....para ujkut dhe i tha-haje tani m....tim
ik ore i thote ujku si shume dashke ti
haje i tha dhe mori qe te gjuante me pushken e vet ne ajer por iu mbaruan fisheket e skishte me me vete
i tha lepuri-lere se kesaj radhe po e haj vete.

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaleta te Ndryshme

Mesazh nga Croko prej Tue Jan 13, 2009 7:47 pm

Nje bjonde nje brune dhe nje e kuqe para skuadres se pushkatimit
Se pares i vjen rradha brunes. -Cila eshte deshira jote e fundit- thote oficeri. -Nuk kam- thote brunia
- Oficeri -skuadra arme mbush gati .....
Ne ke te moment brunia bertet - TERMEEET
Ushtaret frikesohen dhe brunia ja mbath. Ivjen radha se kuqes. edhe kjo nuk kishte asnje deshire te fundit
Oficeri- skuadra arme mbush gati.......
E kuqja bertet - TORNADOOO
Ushtaret me te frikesuar se me pare hutohen dhe e kuqja gjen momentin dhe ja mbath. E fundit mbetet bjondja
Oficeri- skuadra gati......
Dhe bjondja - ZJAAAAAR

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaleta te Ndryshme

Mesazh nga Croko prej Tue Jan 13, 2009 7:50 pm

Deshen te shperndanin ne të gjitha vendet nga një homoseksual.
Mbushin një avion dhe fillojnë te hedhin nga një ne çdo shtet. Kalojne ne bullgari, hedhin një .Ne Maqedoni një.
Kalojne ne Greqi hedhin një.
Degjohet një e thirur.... Mos, na iku kot.
Pse? pyet njeri.
- Po këtu ngarkuam....

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaleta te Ndryshme

Mesazh nga JoKeR prej Tue Jan 13, 2009 8:19 pm

Razz:P:PP nice kto

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaleta te Ndryshme

Mesazh nga JoKeR prej Tue Jan 13, 2009 8:22 pm

3 njerez
do te vriteshin
dhe i jepen dy mundesi ; ose varje ne litar ose pushkatim
hyn i pari dhe zgjedh varjen ne litar . e varin dhe litari kputet
hyn i dyti dhe prap dhe ai zgjedj varjen. perseri nje litar tjeter keputet
hyn i treti dhe e pyesin - "deshiron varjen apo pushkatim?"
dhe ai qe i pergjigjet
"jo re jo , nuk e ha une ate , ai litari keputet , me mire pushkatim"

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaleta te Ndryshme

Mesazh nga Emi prej Thu Jan 22, 2009 12:59 am

Dy emigrant shqiptare vajten ne Greqi per pune dhe dolen per pune aty i merr njeri ne pune dhe thote punen qe do benin te conin nje lavatrice ne nje pallat ne kat te nente e marin lavatricen dhe ju futen punes kur vene te ashensori per fat te keq ishte i prishur vendosen ta conin neper shkalle ik e ik u lodhen dhe i thot shokut:
-Po ik shiko dhe sa na ka mbetur se na u mor fryma - vete ky dhe kthehet shpejt -
....dhe i thot:
-Kam dy lajme nje te mire nje te keq ke do te parin - te mirin thot ky tjetri - lami i mire eshte se dhe nje kat kemi - po i keqi thot ky tjetri - i keqi thot ky eshte se kemi ngateruar pallatin

_________________
dark road 2 heaven
avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaleta te Ndryshme

Mesazh nga Chaos prej Thu Jan 22, 2009 1:11 am

Laughing Emi.


Shkojne dy shqiptare ne Amerike,jua kishte pronotuar nje i afert i tyre hotelit me te mire ne ny.
njeri ne kat te 20,tjeteri ne kat te 40.
Ne 12 te nates del njeri ne dritare dhe i therret,o sokol me te madhe..
del ai dhe ja fillojne muhabetit kto te dy njeri ne kat te 20,tjeter ne te 40..
shkon ora 1 akoma kto duke bere muhabet me te berititur..
ankohen te tjeret ne hotel,dhe marrin telefon ne resepsion..
i marrin ne telf kto te hotelit u thojne;
keni mundsine te flisni dhe ne telefon ne dhome.
mire ja bejne kto.
e merr gjergji sokolin ne telefon ne dhome dhe i thote:
Dil pak ne ballkon te them dicka. king

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaleta te Ndryshme

Mesazh nga Emi prej Fri Jan 23, 2009 12:17 am

Një çun i vogel pyet te atin: O ba si kam lindur une? I thot babi: Ty te keqen babi te ka gjetur mami ne një trendafil. O ba po ti si ke lindur? Mua te keqen babi me ka gjetur gjyshja jote ne një borsilok. Po mirë po gjyshi si ka lindur? Gjyshin e ka gjetur e jema e tij ne një karafil. Dhe cuni i deshperuar ja kthen te jatit: Po mirë o ba anje nga fisi jone nuk ben seks !!!

_________________
dark road 2 heaven
avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaleta te Ndryshme

Mesazh nga JoKeR prej Fri Jan 23, 2009 6:16 pm

hahhahahahhahaa

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaleta te Ndryshme

Mesazh nga Emi prej Sun Feb 08, 2009 6:25 pm

"- Babi, me thuaj si kam lindur une!?
- Mire biri im, e dija qe nje dite do me pyesesh. Ja keshtu. Babi dhe mami bene nje copy-paste ne nje chat ne MSN. Pastaj babi i dha mamit nje takim permes emailit ne WC ne nje cyber club. Pastaj mami beri ca download me memory stick e babit. Kur babi ishte gati per upload, verejten qe s'kishin vene firewall. Ishte vone me te perdorej undo, e as delete s'ndihmonte gje me. 9 muaj me vone morrem nje virus." Laughing

_________________
dark road 2 heaven
avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaleta te Ndryshme

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi