CrokoClub Forum Index

Barsaleta te Ndryshme

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Shko poshtë

Re: Barsaleta te Ndryshme

Mesazh nga Emi prej Thu Mar 19, 2009 12:34 am

Nje dite KOSTA(grek) i tha gruas se do te shkonte ne fshat te mblidhte ullinjte qe kishin tek shtepia atje.Do te rri vetem 3 dite tha dhe u nis.Shkon ne sheshin e fshatit dhe merr disa SHQIPTARE PER TA NDIHMUAR .Diten e dyte u kthye ne shtepi i piste ,me rroba te shqyera dhe i lodhur .E sheh gruaja dhe i thote'pate keshtu o burre?Lere lere shkova ne fshat morra ca SHQIPTARE te me ndihmojne.Ata jo vetem qe nuk me ndihmuan po per 3 dite rresht me rrahen e me perdhunuan pa meshire.E jo dhe 3 dite thote gruaja 2 dite.E..., PO DO TE VETE DHE NESER .thote burri

Laughing

_________________
dark road 2 heaven
avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaleta te Ndryshme

Mesazh nga Beko prej Fri Mar 20, 2009 12:11 am

Emi shkruajti:Një çun i vogel pyet te atin: O ba si kam lindur une? I thot babi: Ty te keqen babi te ka gjetur mami ne një trendafil. O ba po ti si ke lindur? Mua te keqen babi me ka gjetur gjyshja jote ne një borsilok. Po mirë po gjyshi si ka lindur? Gjyshin e ka gjetur e jema e tij ne një karafil. Dhe cuni i deshperuar ja kthen te jatit: Po mirë o ba anje nga fisi jone nuk ben seks !!!

kjo o e fort fare e kam nigju edhe her tjera po lliem tu qesh kur e nigjoj lol Very Happy

_________________


avatar
Beko
Moderator
Moderator

Male Numri i postimeve : 154
Age : 28
Location : Tirana
Registration date : 01/12/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaleta te Ndryshme

Mesazh nga ELIN prej Tue Aug 31, 2010 9:02 am

Nje dembel kishte mbetur ne nje ishull vetem fare duke ecur ne ishull ai gjeti nje gjind i mbyllur ne nje shishe i cili po i thoshte dembelit po te me nxjerresh nga shishja do te plotesoj 3 deshira mbasi del nga shishja i thot dembelit cfar...e deshirash do dembeli i thot dua nje kale edhe nje shale dua edhe nje bretkoce ok ja ploteson deshirat edhe dembeli hypen ne kale e merr te niset, kur i thot gjindi te te bej nje pyetje po i thot dembeli fol mire se kalin edhe shalen i mora vesh se per cfare i do po at bretkocen ce deshe?? Pse kush do mi bej kalit mua uak uak uak uak??

_________________

WwW.CrokoClub.Com


avatar
ELIN
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 557
Age : 34
Location : ATHIN
Registration date : 03/10/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaleta te Ndryshme

Mesazh nga ELIN prej Tue Aug 31, 2010 9:05 am

Nje here nje refugjat shqiptar ne Greqi vendos me gjemu grune nga mbrapa sepse kishte fillu me dyshu se ajo e tradhetonte nga qe dilte nga shpia gjithnje ne te njejten ore, e krehur dhe e pispillosur.
Edhe per te mos dyshu ajo se mos gjemohe...j ky merr nje taksi dhe i vehet pas. Kur makina e gruas ndalon ne nje bordello ajo zbret dhe hyn atje. Burrit i iku truni dhe nga qe kishte frike se mos bonte ndonje budallallek i thote shoferit: Plako te jap 200 Euro ne dore vetem hy atje brenda dhe nxirre ate gruan qe hyri per flokesh dhe ma bjer ketu! Ok i thote shoferi dhe hyn ne bordello... Kalojne 5 minuta kur del shoferi me gruan per flokesh dhe i afrohet taksise... Or mik - thote refugjati - kjo nuk eshte gruja ime. Prit nje here mer lal - ja pret taksisti ' se kjo eshte e imja...

_________________

WwW.CrokoClub.Com


avatar
ELIN
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 557
Age : 34
Location : ATHIN
Registration date : 03/10/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaleta te Ndryshme

Mesazh nga ELIN prej Tue Aug 31, 2010 9:08 am

Nje tip po udhetonte ne autostrade me shpejtesi te ulet, ne krah kish
te shoqen. Nga pas vjen nje makine Ferrari qe kerkon te dale perpara.
Kur Ferrari arrin te kaloje perkrah, shoferi uleret: “Ti shkul ato
brire!”
E shoqa ul dritaren dhe ia kthen: “Dhe une ia ve perseri!”

_________________

WwW.CrokoClub.Com


avatar
ELIN
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 557
Age : 34
Location : ATHIN
Registration date : 03/10/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaleta te Ndryshme

Mesazh nga ELIN prej Tue Aug 31, 2010 9:09 am

Ishte nje instuticion ku shisnin tru.Njeri kerkonte te blinte tru,shkon dhe e pyet se sa ishin trute.
Shitesi i thote:ky ketu eshte nje nga anetaret e NASA, kushton 10,000 dollar kurse ky i bjondes kushton 20,000.
Personi qe deshironte te blinte pyet i Cuditur:Si ka mundesi nje anetar i NASES kushton me lire se sa i nje... bjondje?
Shitesi i pergjigjet: Sepse truri i bjondes nuk eshte perdorur kurre.

_________________

WwW.CrokoClub.Com


avatar
ELIN
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 557
Age : 34
Location : ATHIN
Registration date : 03/10/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaleta te Ndryshme

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi