CrokoClub Forum Index

E Pini duhanin.

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtë

E Pini duhanin.

67% 67% 
[ 14 ]
33% 33% 
[ 7 ]
 
Totali i votave : 21

Re: E Pini duhanin.

Mesazh nga Emi prej Sun Jan 11, 2009 3:23 am

Nuk të dua , por s'jetoj dot pa ty...
une te ndez ..e ti me jep ate qe kam nevoje
kur te kam ty, kaloj 7 minutat me te mira te ores ne vazhdim...
Sa here qe ti do ndahesh nga une
deshira per te ti afruar buzet me pushton...
Une ,ti e nje kafe...dhe bota sillet mbrapsht....
Ti le shenja te dukshme , ne zemer,mushkeri ,gishta....
S'te lë kurrë ,mos mu ndaj kurrë.
Ah cigare ,cigare ...... I love you

_________________
dark road 2 heaven
avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: E Pini duhanin.

Mesazh nga JoKeR prej Sun Jan 11, 2009 7:11 pm

Very Happy:D:D:D:D:D:D:DD:

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 25
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi