CrokoClub Forum Index

Shoqata Rinia Shqipetare Ne Greqi

Shko poshtë

Shoqata Rinia Shqipetare Ne Greqi

Mesazh nga Olsi-xXx prej Sat Sep 27, 2008 10:42 pm

Informacion Ne !!!!1 wWw.Rinia-Shqipetare.Tk

Olsi-xXx
I Ri
I Ri

Numri i postimeve : 1
Registration date : 26/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shoqata Rinia Shqipetare Ne Greqi

Mesazh nga aktori-rome prej Tue Oct 07, 2008 12:27 pm

si pas te dhenat e nje gazete italiane lufta kunder sides mbaroi,esht getur vaksina e sides nga tre doktor europian nje gjerman dhe dy francez can dhen fund luftes kunder nje nga viruset me te temerrshem per njeriun kjo vaksin do viet ne qarkullim ne 2012 shpresohet dhe me par.
avatar
aktori-rome
I Ri
I Ri

Male Numri i postimeve : 28
Age : 31
Registration date : 27/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi