CrokoClub Forum Index

hi allllllllll

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Shko poshtë

hi allllllllll

Mesazh nga MooN prej Mon Sep 29, 2008 2:35 pm

pershendetje gjithve dhe mir se erdha Very Happy
Mir se erdhe e kalofsh sa me mire !! Cool
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: hi allllllllll

Mesazh nga Durresaku_20 prej Mon Sep 29, 2008 2:48 pm

hi sweety_durrsake mir se erhde midis nesh Very Happy
avatar
Durresaku_20
Merakli femrash
Merakli femrash

Male Numri i postimeve : 245
Age : 31
Location : Cuba
Registration date : 27/09/2008

http://www.Crokoclub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: hi allllllllll

Mesazh nga MooN prej Mon Sep 29, 2008 2:59 pm

thnx xxxxxxxxx
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: hi allllllllll

Mesazh nga DeLiCiouS prej Mon Sep 29, 2008 3:00 pm

mil se erve yvi Smile
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: hi allllllllll

Mesazh nga StRaNgEr prej Mon Sep 29, 2008 3:12 pm

Pac komen E Mbare Sweety Smile
avatar
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: hi allllllllll

Mesazh nga MooN prej Mon Sep 29, 2008 3:13 pm

rrofsh Smile
kissssssssssssssssssssssssssssssss motlen e ime kam xan
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: hi allllllllll

Mesazh nga Durresaku_20 prej Mon Sep 29, 2008 3:19 pm

hmm sorry sweety_durrsake qe po te them mirseardhjen tende me vones Razz por skam cti beje internetit Razz nesej mir se erdhe rrusho ene kalofsh sa me bukur Very Happy
avatar
Durresaku_20
Merakli femrash
Merakli femrash

Male Numri i postimeve : 245
Age : 31
Location : Cuba
Registration date : 27/09/2008

http://www.Crokoclub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: hi allllllllll

Mesazh nga MooN prej Mon Sep 29, 2008 3:22 pm

ma ke then nje her lart
thnx per mirseardhjen Smile
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: hi allllllllll

Mesazh nga Durresaku_20 prej Mon Sep 29, 2008 3:27 pm

upsss tani e pash Very Happy nesej ske cti beshe pleqeris :Razz
avatar
Durresaku_20
Merakli femrash
Merakli femrash

Male Numri i postimeve : 245
Age : 31
Location : Cuba
Registration date : 27/09/2008

http://www.Crokoclub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: hi allllllllll

Mesazh nga DeLiCiouS prej Mon Sep 29, 2008 3:30 pm

sa i mirpritur cuniiiii Very Happy
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: hi allllllllll

Mesazh nga adela prej Mon Sep 29, 2008 4:43 pm

mir se ke ardhur embelsira e forumit bounce
avatar
adela
Bukuroshe
Bukuroshe

Female Numri i postimeve : 47
Registration date : 27/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: hi allllllllll

Mesazh nga MooN prej Mon Sep 29, 2008 5:54 pm

thnx adela Smile
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: hi allllllllll

Mesazh nga Leon prej Sun Oct 05, 2008 3:09 pm

sweety_durrsake shkruajti:pershendetje gjithve dhe mir se erdha Very Happy
Mir se erdhe e kalofsh sa me mire !! Cool
mir se te gjeta po na kujto nej here Very Happy
avatar
Leon
Postues Kryesor
Postues Kryesor

Male Numri i postimeve : 104
Registration date : 04/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: hi allllllllll

Mesazh nga MooN prej Mon Oct 06, 2008 8:27 am

thnx Laughing
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: hi allllllllll

Mesazh nga Chaos prej Tue Oct 14, 2008 9:22 pm

Moonlight..welcome.. Cool

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: hi allllllllll

Mesazh nga DeLiCiouS prej Tue Oct 14, 2008 11:09 pm

Chaos i paske gjet nick-at qe ka ne grup e Razz
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: hi allllllllll

Mesazh nga MooN prej Wed Oct 15, 2008 3:50 pm

me ka njoftur nga foto tironce hahahhahaha
chaos thnx
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: hi allllllllll

Mesazh nga jona prej Wed Oct 15, 2008 11:09 pm

mir se erdhe kalo nji dit sa me te mir
avatar
jona
Bukuroshe
Bukuroshe

Female Numri i postimeve : 46
Registration date : 04/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: hi allllllllll

Mesazh nga sara prej Wed Oct 15, 2008 11:12 pm

pesh kush shet qep ujka
avatar
sara
Bukuroshe
Bukuroshe

Female Numri i postimeve : 51
Registration date : 06/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: hi allllllllll

Mesazh nga Elis Duraj prej Thu Oct 16, 2008 1:39 am

pershendetje te gjithe! dhe tja kaloni sic ua do e bardha zemer
avatar
Elis Duraj
Cun Flori
Cun Flori

Male Numri i postimeve : 113
Age : 31
Location : inferno
Registration date : 03/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: hi allllllllll

Mesazh nga MooN prej Mon Nov 03, 2008 12:34 pm

thnx all Smile Smile
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: hi allllllllll

Mesazh nga Croko prej Mon Nov 03, 2008 4:18 pm

pershendetje !! sweety_durrsake

se qenkam korit fare une e ste paskam pershnet !!

e kam zakon ne fakt embelsirat i le per ne fund!!

kalofsh sa me bukur !!
Cool :arrow:

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: hi allllllllll

Mesazh nga MooN prej Mon Nov 03, 2008 6:19 pm

thnx per mirseardhjen dhe qe me the embelsir Smile

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: hi allllllllll

Mesazh nga sara prej Mon Nov 03, 2008 6:58 pm

hi per bertin dhe jonen si jeni ...............?
avatar
sara
Bukuroshe
Bukuroshe

Female Numri i postimeve : 51
Registration date : 06/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: hi allllllllll

Mesazh nga DeLiCiouS prej Mon Nov 03, 2008 7:51 pm

sweety_durrsake kif kif un tyja Smile
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: hi allllllllll

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi