CrokoClub Forum Index

Shiko si ben ajo , si e nershmja dheut , edhe kush goca atij , qe hyni doli ,eh i shkreti ku shkoi cer bani......Thashetheme ma!!!!!

Faqja 1 e 4 1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtë

Shiko si ben ajo , si e nershmja dheut , edhe kush goca atij , qe hyni doli ,eh i shkreti ku shkoi cer bani......Thashetheme ma!!!!!

Mesazh nga Profesori_Qorr prej Mon Sep 29, 2008 7:39 pm

Ja zona thashethemexhijve , un pervete sjam Mad , por e hapa si tem se juve ju vjen turp Very Happy

po mire jeni iher , keni ba naj tpabame ket fundjave qe iku, apo sju le ai/ajo qe te shkoni me ate lol!

Profesori_Qorr
Cun Flori
Cun Flori

Male Numri i postimeve : 15
Age : 34
Location : Kine
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shiko si ben ajo , si e nershmja dheut , edhe kush goca atij , qe hyni doli ,eh i shkreti ku shkoi cer bani......Thashetheme ma!!!!!

Mesazh nga DeLiCiouS prej Tue Sep 30, 2008 11:25 am

uaaaaa sjam thot e hapi per ne ncncncnc Smile un mire si gjithmon rehat nuk dola un jo se sma la ai te shkoja aty ku desha un Sad Ti cfare bere nga ishe si ja kalove?
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shiko si ben ajo , si e nershmja dheut , edhe kush goca atij , qe hyni doli ,eh i shkreti ku shkoi cer bani......Thashetheme ma!!!!!

Mesazh nga Profesori_Qorr prej Fri Oct 03, 2008 6:17 pm

Gjera tpabame nuk bana , neper vene tpashkelme nuk isha , dhe prap ja kalova mire Razz

Ju ku jeni pse nuk shkruani , apo doni naj lek??

Profesori_Qorr
Cun Flori
Cun Flori

Male Numri i postimeve : 15
Age : 34
Location : Kine
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shiko si ben ajo , si e nershmja dheut , edhe kush goca atij , qe hyni doli ,eh i shkreti ku shkoi cer bani......Thashetheme ma!!!!!

Mesazh nga ZAFIR-ZAFALLI prej Fri Oct 03, 2008 9:26 pm

Un u perpoqa me bo i vrym ne uj akoma ne prepunim te persipert jam

ZAFIR-ZAFALLI
Cun Flori
Cun Flori

Numri i postimeve : 6
Registration date : 27/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shiko si ben ajo , si e nershmja dheut , edhe kush goca atij , qe hyni doli ,eh i shkreti ku shkoi cer bani......Thashetheme ma!!!!!

Mesazh nga Dj_vini prej Fri Oct 03, 2008 10:56 pm

ej doni te mesoni nje gje per ermal fejzullahun e kan preashtuar nga shkolla private se pse ai kish marr nje video proektor dhe e kish vene ne mes te shkolles dhe kish nxierr penisin e tije te gjith nxenesit ishin filluar te qeshnin dhe nuk ja kishin marre si ofendim Very Happy

Dj_vini

Numri i postimeve : 6
Registration date : 27/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shiko si ben ajo , si e nershmja dheut , edhe kush goca atij , qe hyni doli ,eh i shkreti ku shkoi cer bani......Thashetheme ma!!!!!

Mesazh nga DeLiCiouS prej Sun Oct 05, 2008 2:26 am

fillun dallaveret ktu Very Happy
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shiko si ben ajo , si e nershmja dheut , edhe kush goca atij , qe hyni doli ,eh i shkreti ku shkoi cer bani......Thashetheme ma!!!!!

Mesazh nga MooN prej Tue Nov 04, 2008 4:47 pm

A ka ndonje thashethem per mua se vdes Very Happy

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shiko si ben ajo , si e nershmja dheut , edhe kush goca atij , qe hyni doli ,eh i shkreti ku shkoi cer bani......Thashetheme ma!!!!!

Mesazh nga StRaNgEr prej Tue Nov 04, 2008 5:51 pm

Sweey kam degjuar une nje thashethem per ty qe ke dale Miss Lagja Very Happy
avatar
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shiko si ben ajo , si e nershmja dheut , edhe kush goca atij , qe hyni doli ,eh i shkreti ku shkoi cer bani......Thashetheme ma!!!!!

Mesazh nga Profesori_Qorr prej Tue Nov 04, 2008 11:53 pm

gjynaf qe ska konkuru per mis qyteti Razz

Profesori_Qorr
Cun Flori
Cun Flori

Male Numri i postimeve : 15
Age : 34
Location : Kine
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shiko si ben ajo , si e nershmja dheut , edhe kush goca atij , qe hyni doli ,eh i shkreti ku shkoi cer bani......Thashetheme ma!!!!!

Mesazh nga MooN prej Thu Nov 06, 2008 3:03 pm

Kush tha qe sjam njher Very Happy

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shiko si ben ajo , si e nershmja dheut , edhe kush goca atij , qe hyni doli ,eh i shkreti ku shkoi cer bani......Thashetheme ma!!!!!

Mesazh nga StRaNgEr prej Thu Nov 06, 2008 3:34 pm

Sweety epo nuk qenka thashethem atehere qenka e vertete Very Happy
avatar
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shiko si ben ajo , si e nershmja dheut , edhe kush goca atij , qe hyni doli ,eh i shkreti ku shkoi cer bani......Thashetheme ma!!!!!

Mesazh nga MooN prej Thu Nov 06, 2008 4:52 pm

E beson ti qe jam Very Happy ????????

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shiko si ben ajo , si e nershmja dheut , edhe kush goca atij , qe hyni doli ,eh i shkreti ku shkoi cer bani......Thashetheme ma!!!!!

Mesazh nga StRaNgEr prej Thu Nov 06, 2008 6:47 pm

Une dyshoj per me shume sweety jo vetem miss lagja Very Happy
avatar
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shiko si ben ajo , si e nershmja dheut , edhe kush goca atij , qe hyni doli ,eh i shkreti ku shkoi cer bani......Thashetheme ma!!!!!

Mesazh nga Petrit prej Thu Nov 06, 2008 11:53 pm

kam shume deshire qe te nihja
avatar
Petrit
Bisha
Bisha

Male Numri i postimeve : 58
Registration date : 02/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shiko si ben ajo , si e nershmja dheut , edhe kush goca atij , qe hyni doli ,eh i shkreti ku shkoi cer bani......Thashetheme ma!!!!!

Mesazh nga StRaNgEr prej Fri Nov 07, 2008 12:49 am

Petrit ja kjo gje qe kernon ti i thone te kerkoshe maksimumin e mundshem nga jeta Very Happy
me pelqen qenke cun me ambicje po ja them edhe une nje fjale sweetit ta shikoj nje here kete kerkesen tende Razz
avatar
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shiko si ben ajo , si e nershmja dheut , edhe kush goca atij , qe hyni doli ,eh i shkreti ku shkoi cer bani......Thashetheme ma!!!!!

Mesazh nga DeLiCiouS prej Fri Nov 07, 2008 12:18 pm

ueeeeeee dalaverja madhe ktu Very Happy po per mua nuk qenka then akoma gje qenkam ne rregull un Razz vazhdoni ju dallaveret e tjera Very Happy
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shiko si ben ajo , si e nershmja dheut , edhe kush goca atij , qe hyni doli ,eh i shkreti ku shkoi cer bani......Thashetheme ma!!!!!

Mesazh nga StRaNgEr prej Fri Nov 07, 2008 4:52 pm

Tironcja po si vjen ti nje here ne 15 dite ca dallaveresh do dalin per ty mi je rob i urte Razz
Mgjth jane hap ca fjale edhe per ty po nuk thuhen ketu te gjitha Very Happy
avatar
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shiko si ben ajo , si e nershmja dheut , edhe kush goca atij , qe hyni doli ,eh i shkreti ku shkoi cer bani......Thashetheme ma!!!!!

Mesazh nga DeLiCiouS prej Tue Nov 11, 2008 11:36 pm

uaaaaaaaaaaaaa per mua jo asiher Razz po meqe the shkronjen A thuaje dhe B jepi na i thuaj se ndoshta jan te verteta Very Happy
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shiko si ben ajo , si e nershmja dheut , edhe kush goca atij , qe hyni doli ,eh i shkreti ku shkoi cer bani......Thashetheme ma!!!!!

Mesazh nga JoKeR prej Tue Dec 09, 2008 8:09 pm

paskan plas dallaveret reeeeeeeeeeee

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shiko si ben ajo , si e nershmja dheut , edhe kush goca atij , qe hyni doli ,eh i shkreti ku shkoi cer bani......Thashetheme ma!!!!!

Mesazh nga DeLiCiouS prej Thu Dec 18, 2008 3:29 am

Profesori_Qorr ti si themelus i temes a ke noi dallavere ? Very Happy
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shiko si ben ajo , si e nershmja dheut , edhe kush goca atij , qe hyni doli ,eh i shkreti ku shkoi cer bani......Thashetheme ma!!!!!

Mesazh nga MooN prej Thu Dec 18, 2008 9:52 am

Tironce me kan then ca gjera per ty Laughing Laughing

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shiko si ben ajo , si e nershmja dheut , edhe kush goca atij , qe hyni doli ,eh i shkreti ku shkoi cer bani......Thashetheme ma!!!!!

Mesazh nga DeLiCiouS prej Fri Dec 19, 2008 3:53 am

ho iher mi amon Very Happy mle dhe mua te mar pjes ne ate qe thuhet per mua
*Pret me padurim*
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shiko si ben ajo , si e nershmja dheut , edhe kush goca atij , qe hyni doli ,eh i shkreti ku shkoi cer bani......Thashetheme ma!!!!!

Mesazh nga MooN prej Fri Dec 19, 2008 10:21 am

TiRoNcJa shkruajti:ho iher mi amon Very Happy mle dhe mua te mar pjes ne ate qe thuhet per mua
*Pret me padurim*
Ta dish ca me kan then affraid ta them ke veni ...... Laughing

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shiko si ben ajo , si e nershmja dheut , edhe kush goca atij , qe hyni doli ,eh i shkreti ku shkoi cer bani......Thashetheme ma!!!!!

Mesazh nga MooN prej Fri Dec 19, 2008 5:37 pm

Kam mar vesh qe chaos ka 3 kalamoj Laughing Laughing

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shiko si ben ajo , si e nershmja dheut , edhe kush goca atij , qe hyni doli ,eh i shkreti ku shkoi cer bani......Thashetheme ma!!!!!

Mesazh nga DeLiCiouS prej Sat Dec 20, 2008 2:12 am

Epo ti rrojn Chaosit bebushat Very Happy

Durrsake thuje mi ktu amon Very Happy ta morin vesh ne kto se rrin e pysin pastaj he cte tha he Razz
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shiko si ben ajo , si e nershmja dheut , edhe kush goca atij , qe hyni doli ,eh i shkreti ku shkoi cer bani......Thashetheme ma!!!!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 4 1, 2, 3, 4  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi