CrokoClub Forum Index

Shiko si ben ajo , si e nershmja dheut , edhe kush goca atij , qe hyni doli ,eh i shkreti ku shkoi cer bani......Thashetheme ma!!!!!

Faqja 4 e 4 Previous  1, 2, 3, 4

Shko poshtë

Re: Shiko si ben ajo , si e nershmja dheut , edhe kush goca atij , qe hyni doli ,eh i shkreti ku shkoi cer bani......Thashetheme ma!!!!!

Mesazh nga JoKeR prej Fri Feb 20, 2009 9:26 pm

prsh , edhe un per ty kshu kisha ngju . qe je martu . po ti per mu , ca ke ngju ....Razz:P:P???

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 25
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shiko si ben ajo , si e nershmja dheut , edhe kush goca atij , qe hyni doli ,eh i shkreti ku shkoi cer bani......Thashetheme ma!!!!!

Mesazh nga MooN prej Sun Feb 22, 2009 2:25 pm

Kam degjuar qe ky joker eshte dashuruar me nje goc ne chat dhe ben sex online me te Laughing

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shiko si ben ajo , si e nershmja dheut , edhe kush goca atij , qe hyni doli ,eh i shkreti ku shkoi cer bani......Thashetheme ma!!!!!

Mesazh nga Chaos prej Sun Feb 22, 2009 6:27 pm

Moon,dhe ti e paske degjuar;
spaskan rrejt mi goce..
te njejten gje degjova dhe per ty;
ca te mendojme ne tani Very Happy

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shiko si ben ajo , si e nershmja dheut , edhe kush goca atij , qe hyni doli ,eh i shkreti ku shkoi cer bani......Thashetheme ma!!!!!

Mesazh nga Beko prej Sun Feb 22, 2009 7:47 pm

MooN shkruajti:
TiRoNcJa shkruajti:erva erva Very Happy


po kjo Moon nga behet nga zihet kjo
Jam be e urt nuk zihem me Embarassed Laughing


hahhahahaha me mir grifshe sesa e urt Razz

_________________


avatar
Beko
Moderator
Moderator

Male Numri i postimeve : 154
Age : 27
Location : Tirana
Registration date : 01/12/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shiko si ben ajo , si e nershmja dheut , edhe kush goca atij , qe hyni doli ,eh i shkreti ku shkoi cer bani......Thashetheme ma!!!!!

Mesazh nga JoKeR prej Mon Feb 23, 2009 4:05 pm

Chaos shkruajti:Moon,dhe ti e paske degjuar;
spaskan rrejt mi goce..
te njejten gje degjova dhe per ty;
ca te mendojme ne tani Very Happy
Razz:P:P:P:P:P i modh fare eshte ky , haha

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 25
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shiko si ben ajo , si e nershmja dheut , edhe kush goca atij , qe hyni doli ,eh i shkreti ku shkoi cer bani......Thashetheme ma!!!!!

Mesazh nga MooN prej Mon Feb 23, 2009 6:46 pm

Chaos shkruajti:Moon,dhe ti e paske degjuar;
spaskan rrejt mi goce..
te njejten gje degjova dhe per ty;
ca te mendojme ne tani Very Happy
Tani dhe e martuar dhe sex online sikur nuk shkojn Laughing
Po te kisha burr s'kisha nevoj me e bo online Laughing Laughing Laughing

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shiko si ben ajo , si e nershmja dheut , edhe kush goca atij , qe hyni doli ,eh i shkreti ku shkoi cer bani......Thashetheme ma!!!!!

Mesazh nga DeLiCiouS prej Sat Feb 28, 2009 6:03 am

ehh kur sta plotson burri qefin edhe online e ben nuk paska degju keq ky Chaosi jo
Monnn cjan kto fjal qe dalin kshu ne atmosfer:S

Jocker se e kam merak ket C ke nick jot.. per ty skam degju asgje sme ka ardh asnje info


noi gjo tjeter keni ngju ? Very Happy
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shiko si ben ajo , si e nershmja dheut , edhe kush goca atij , qe hyni doli ,eh i shkreti ku shkoi cer bani......Thashetheme ma!!!!!

Mesazh nga MooN prej Sat Feb 28, 2009 11:58 am

TiRoNcJa shkruajti:ehh kur sta plotson burri qefin edhe online e ben nuk paska degju keq ky Chaosi jo
Monnn cjan kto fjal qe dalin kshu ne atmosfer:S

Jocker se e kam merak ket C ke nick jot.. per ty skam degju asgje sme ka ardh asnje info


noi gjo tjeter keni ngju ? Very Happy
Lol as ti nuk e dike qe s'jam e martume Laughing
Gjysma te keqes qe s'keni nigju qe moon kerkon burr ne internet Laughing Laughing

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shiko si ben ajo , si e nershmja dheut , edhe kush goca atij , qe hyni doli ,eh i shkreti ku shkoi cer bani......Thashetheme ma!!!!!

Mesazh nga DeLiCiouS prej Tue Mar 03, 2009 9:58 am

uhhhu ket e kemi degju me kohe ne moj po sja kemi ven shum veshin
kissi kissi un ty Smile
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shiko si ben ajo , si e nershmja dheut , edhe kush goca atij , qe hyni doli ,eh i shkreti ku shkoi cer bani......Thashetheme ma!!!!!

Mesazh nga MooN prej Wed Mar 18, 2009 7:07 pm

Stranger me kan then ka vazhduar pun pastrus prandaj s'ka koh per forum Laughing

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shiko si ben ajo , si e nershmja dheut , edhe kush goca atij , qe hyni doli ,eh i shkreti ku shkoi cer bani......Thashetheme ma!!!!!

Mesazh nga kapo prej Wed Mar 18, 2009 7:33 pm

ajo moona si shume mungesa ka keto kohet e fundit,
Kam degju se e ka burrin shume xheloz Smile

_________________
I Always Tell the Truth Even When I Lie
avatar
kapo
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 329
Location : Aty ku jetohet me mir
Registration date : 26/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shiko si ben ajo , si e nershmja dheut , edhe kush goca atij , qe hyni doli ,eh i shkreti ku shkoi cer bani......Thashetheme ma!!!!!

Mesazh nga MooN prej Fri Mar 20, 2009 8:47 pm

Kapo shkruajti:ajo moona si shume mungesa ka keto kohet e fundit,
Kam degju se e ka burrin shume xheloz Smile
she she Laughing si shume po perflitet ai burri im ..po se kush eshte se di Shocked

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shiko si ben ajo , si e nershmja dheut , edhe kush goca atij , qe hyni doli ,eh i shkreti ku shkoi cer bani......Thashetheme ma!!!!!

Mesazh nga StRaNgEr prej Sun Mar 22, 2009 6:50 pm

MooN shkruajti:Stranger me kan then ka vazhduar pun pastrus prandaj s'ka koh per forum Laughing

Jo Jo Moon Nuk Hyra Ne Ate PUne Se Duhet Te Dije Te Pakten 2 Gjuhe Te Huaja Une Mezi Marr Persiper Dhe Shqipen, Po E Ke Me Qef Mqs Ti Pervetson Dhe Anglishten Do Me Ta Rujt At Vend, Dhe Do Me Zhgenjesh Po Me Dhe Ndonje Pergjigje Negative Se Ne Kete Kohe Krize Vetem Punes Qe Nuk I Thuhet JO Very Happy

Sa Per Thashetheme Per Keta Verdalle Lesh Asgje Skam Degjuar Se Skam Pas Koh Me U Marre Me Vteten E Jo Me Me Hallet E Botes.

P.s MooN Po Qe U Bera Me Djale E More Vesh Apo Kjo Te Ka Shpetuar Razz
avatar
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shiko si ben ajo , si e nershmja dheut , edhe kush goca atij , qe hyni doli ,eh i shkreti ku shkoi cer bani......Thashetheme ma!!!!!

Mesazh nga kapo prej Wed Mar 25, 2009 6:22 pm

MooN shkruajti:
Kapo shkruajti:ajo moona si shume mungesa ka keto kohet e fundit,
Kam degju se e ka burrin shume xheloz Smile
she she Laughing si shume po perflitet ai burri im ..po se kush eshte se di Shocked

moon ska nevoje ta dish se kush eshte ,mbaje tani ,
do zdo na ta kena gjet shume djal ii mire thojne ! Smile

_________________
I Always Tell the Truth Even When I Lie
avatar
kapo
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 329
Location : Aty ku jetohet me mir
Registration date : 26/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shiko si ben ajo , si e nershmja dheut , edhe kush goca atij , qe hyni doli ,eh i shkreti ku shkoi cer bani......Thashetheme ma!!!!!

Mesazh nga MooN prej Sat Mar 28, 2009 2:23 pm

Kapo shkruajti:
MooN shkruajti:
Kapo shkruajti:ajo moona si shume mungesa ka keto kohet e fundit,
Kam degju se e ka burrin shume xheloz Smile
she she Laughing si shume po perflitet ai burri im ..po se kush eshte se di Shocked

moon ska nevoje ta dish se kush eshte ,mbaje tani ,
do zdo na ta kena gjet shume djal ii mire thojne ! Smile
E mire pra po e maj rezerv, kur te ngelem keq Laughing

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shiko si ben ajo , si e nershmja dheut , edhe kush goca atij , qe hyni doli ,eh i shkreti ku shkoi cer bani......Thashetheme ma!!!!!

Mesazh nga DeLiCiouS prej Sat Mar 28, 2009 7:25 pm

nuk paskam humb asgje te hajrit Very Happy
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shiko si ben ajo , si e nershmja dheut , edhe kush goca atij , qe hyni doli ,eh i shkreti ku shkoi cer bani......Thashetheme ma!!!!!

Mesazh nga Majmunja prej Thu Apr 30, 2009 4:37 am

sedi cte them per kte tem Wink sikam qef fjalt aspak une per veten smerem me to Razz
avatar
Majmunja
Nice Girl
Nice Girl

Female Numri i postimeve : 78
Age : 32
Location : Nobody knows
Registration date : 05/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shiko si ben ajo , si e nershmja dheut , edhe kush goca atij , qe hyni doli ,eh i shkreti ku shkoi cer bani......Thashetheme ma!!!!!

Mesazh nga DeLiCiouS prej Mon May 25, 2009 8:15 pm

Majmunja he mi he na thuj noi gjo mos bej kot dhe ti sikur nuk meresh me thashetheme Razz
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shiko si ben ajo , si e nershmja dheut , edhe kush goca atij , qe hyni doli ,eh i shkreti ku shkoi cer bani......Thashetheme ma!!!!!

Mesazh nga StRaNgEr prej Thu Oct 15, 2009 2:22 pm

Yyyyyyyyyy Sa Mbrapa Paskan Ngel Postimet ketu Paskan Ik Dritat Razz
avatar
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shiko si ben ajo , si e nershmja dheut , edhe kush goca atij , qe hyni doli ,eh i shkreti ku shkoi cer bani......Thashetheme ma!!!!!

Mesazh nga DeLiCiouS prej Tue Nov 10, 2009 11:43 pm

ehh jemi forum pa thashetheme ne Very Happy nuk zihemi si ne forume tjera qe plas lufta
paqsor:D
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shiko si ben ajo , si e nershmja dheut , edhe kush goca atij , qe hyni doli ,eh i shkreti ku shkoi cer bani......Thashetheme ma!!!!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 4 e 4 Previous  1, 2, 3, 4

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi