CrokoClub Forum Index

Nga jeni e nga Flisni

Shko poshtë

Nga jeni e nga Flisni

27% 27% 
[ 3 ]
0% 0% 
[ 0 ]
9% 9% 
[ 1 ]
0% 0% 
[ 0 ]
55% 55% 
[ 6 ]
0% 0% 
[ 0 ]
9% 9% 
[ 1 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
 
Totali i votave : 11

Nga jeni e nga Flisni

Mesazh nga njeshe prej Mon Sep 29, 2008 11:26 pm

Tema esht te njihemi njeri me tjetrin e te tregojme se nga flasim
avatar
njeshe
E Re
E Re

Female Numri i postimeve : 8
Registration date : 26/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nga jeni e nga Flisni

Mesazh nga Durresaku_20 prej Mon Sep 29, 2008 11:30 pm

un jam nga Durrsi ene flas perj Greqie Razz ti njeshe nga flet edhe nga je Razz
avatar
Durresaku_20
Merakli femrash
Merakli femrash

Male Numri i postimeve : 245
Age : 31
Location : Cuba
Registration date : 27/09/2008

http://www.Crokoclub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nga jeni e nga Flisni

Mesazh nga DeLiCiouS prej Tue Sep 30, 2008 11:42 am

Un jam nga Tirona dhe flas nga Gjermania Smile
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nga jeni e nga Flisni

Mesazh nga MIRI_BMW prej Tue Sep 30, 2008 5:20 pm

Un jam nga Elbasani dhe jetoj ne greqi
avatar
MIRI_BMW
Cun Flori
Cun Flori

Male Numri i postimeve : 45
Age : 33
Location : GR
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nga jeni e nga Flisni

Mesazh nga njeshe prej Wed Oct 01, 2008 6:38 pm

Durresaku_20 shkruajti:un jam nga Durrsi ene flas perj Greqie Razz ti njeshe nga flet edhe nga je Razz

une jam nga Laci edhe flas nga gr ok durrsaku Wink
avatar
njeshe
E Re
E Re

Female Numri i postimeve : 8
Registration date : 26/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nga jeni e nga Flisni

Mesazh nga zip0 prej Mon Oct 13, 2008 11:42 pm

Une jame nga VLORA edhe flas nga Greqia
avatar
zip0
Apextos
Apextos

Male Numri i postimeve : 11
Age : 42
Registration date : 13/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nga jeni e nga Flisni

Mesazh nga StRaNgEr prej Sun Nov 02, 2008 3:41 pm

Une Jame Nga Skrapari Dhe Flase Nga Tirana.
avatar
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nga jeni e nga Flisni

Mesazh nga ELIN prej Sun Nov 02, 2008 5:10 pm

he he he une qe ta dini ju popull jam nga ............ bip u pre zeri
dhe flas nga athina
afer shokut tim croko
v
avatar
ELIN
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 557
Age : 34
Location : ATHIN
Registration date : 03/10/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nga jeni e nga Flisni

Mesazh nga Emi prej Sun Nov 02, 2008 6:08 pm

Per kuriozet jam nga Qyteti i Serenatave dhe flas nga Greqia
avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nga jeni e nga Flisni

Mesazh nga MooN prej Tue Nov 04, 2008 4:54 pm

Paska shum nga gr ktu Very Happy

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nga jeni e nga Flisni

Mesazh nga Beko prej Sat Jan 10, 2009 3:41 pm

jam nga kukesi po flas nga tirana hehehe Very Happy

_________________


avatar
Beko
Moderator
Moderator

Male Numri i postimeve : 154
Age : 28
Location : Tirana
Registration date : 01/12/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nga jeni e nga Flisni

Mesazh nga JoKeR prej Sat Jan 10, 2009 11:08 pm

jam nga SHIJAKU por Flas Nga DURRESI Wink

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nga jeni e nga Flisni

Mesazh nga Emi prej Sun Jan 11, 2009 3:31 am

Te huaj
ndoshta do te kthehemi nje dite ,
me ca para ne xhep
me faqe te rrudhosura.

Atje ku lame te gjitha dashurite
s'do gjejme vecse kujtime te varrosura.

Gjithcka do jete ndryshe
dhe ne - krejt te ndryshuar,
dhe pse shqip do flasim, si gjithmone,

ne do te jemi perseri te huaj,
por kesaj here ne atdheun tone ... Sad

_________________
dark road 2 heaven
avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nga jeni e nga Flisni

Mesazh nga Croko prej Sun Jan 11, 2009 1:27 pm

Emi esht e drejte kete po flinim nje dit me sarandjotin...

mas kaqe kohesh do dukemi si te huaj ne vendin ton !!

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nga jeni e nga Flisni

Mesazh nga DeLiCiouS prej Sun Jan 11, 2009 4:42 pm

Uhh Emi na i rrengjethe mishin Sad
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nga jeni e nga Flisni

Mesazh nga JoKeR prej Sun Jan 11, 2009 7:10 pm

Emi shkruajti:Te huaj
ndoshta do te kthehemi nje dite ,
me ca para ne xhep
me faqe te rrudhosura.

Atje ku lame te gjitha dashurite
s'do gjejme vecse kujtime te varrosura.

Gjithcka do jete ndryshe
dhe ne - krejt te ndryshuar,
dhe pse shqip do flasim, si gjithmone,

ne do te jemi perseri te huaj,
por kesaj here ne atdheun tone ... Sad_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nga jeni e nga Flisni

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi