CrokoClub Forum Index

Ktu flitet Greqisht

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtë

Ktu flitet Greqisht

Mesazh nga DeLiCiouS prej Tue Sep 30, 2008 11:46 am

Folni sa te doni Very Happy
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ktu flitet Greqisht

Mesazh nga Durresaku_20 prej Tue Sep 30, 2008 11:47 am

afou esy den kseris Razz na milas {ti sdu me fol mi shtremse } Very Happy
avatar
Durresaku_20
Merakli femrash
Merakli femrash

Male Numri i postimeve : 245
Age : 31
Location : Cuba
Registration date : 27/09/2008

http://www.Crokoclub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ktu flitet Greqisht

Mesazh nga DeLiCiouS prej Tue Sep 30, 2008 11:51 am

ligo to ksero ego Very Happy
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ktu flitet Greqisht

Mesazh nga Durresaku_20 prej Tue Sep 30, 2008 11:55 am

hgahgagagahahagahg malitsa Very Happy
avatar
Durresaku_20
Merakli femrash
Merakli femrash

Male Numri i postimeve : 245
Age : 31
Location : Cuba
Registration date : 27/09/2008

http://www.Crokoclub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ktu flitet Greqisht

Mesazh nga kapo prej Wed Oct 01, 2008 6:32 pm

tha mou mathete kai emena ??
na paw na brw douleia Laughing bounce lol!
avatar
kapo
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 329
Location : Aty ku jetohet me mir
Registration date : 26/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ktu flitet Greqisht

Mesazh nga Durresaku_20 prej Thu Oct 02, 2008 8:24 pm

loooooool oli elenika edo pera oute ego Razz pou eimai edo den ta ksero kala apo sas Razz Smile:)lol
avatar
Durresaku_20
Merakli femrash
Merakli femrash

Male Numri i postimeve : 245
Age : 31
Location : Cuba
Registration date : 27/09/2008

http://www.Crokoclub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ktu flitet Greqisht

Mesazh nga njeshe prej Sat Oct 04, 2008 12:52 am

pupupu sa flisken dhe ju
avatar
njeshe
E Re
E Re

Female Numri i postimeve : 8
Registration date : 26/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ktu flitet Greqisht

Mesazh nga Profesori_Qorr prej Sat Oct 04, 2008 9:53 am

alu pas kai pinis , alu pas kai ta dinis Wink

Profesori_Qorr
Cun Flori
Cun Flori

Male Numri i postimeve : 15
Age : 33
Location : Kine
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ktu flitet Greqisht

Mesazh nga DeLiCiouS prej Tue Oct 14, 2008 11:23 pm

Profi sa e thell ajo qe ke then Razz:P
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ktu flitet Greqisht

Mesazh nga ELIN prej Thu Oct 30, 2008 10:32 am

mire jo qe flisni gr
po une cte bej sdi fare
thoni kam bere mekat qe sdi?
:p:p:p
avatar
ELIN
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 557
Age : 34
Location : ATHIN
Registration date : 03/10/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ktu flitet Greqisht

Mesazh nga Lorena prej Thu Oct 30, 2008 5:27 pm

Durresaku_20 shkruajti:afou esy den kseris Razz na milas {ti sdu me fol mi shtremse } Very Happy

Dhe ku e ke fjalen Shtremse ne greqisht ti ncncncn si e ngateron Roncen ky
avatar
Lorena
Bukuroshe
Bukuroshe

Numri i postimeve : 19
Registration date : 26/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ktu flitet Greqisht

Mesazh nga Chaos prej Thu Oct 30, 2008 8:12 pm

Kush nga ju ishte per pushime kte vere ktej?

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ktu flitet Greqisht

Mesazh nga JoKeR prej Sat Dec 06, 2008 11:28 am

kalla kalla . vetem kaq di . hahahhahaaa

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ktu flitet Greqisht

Mesazh nga MooN prej Sat Dec 06, 2008 4:55 pm

Un di malaga vetem Laughing Laughing

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ktu flitet Greqisht

Mesazh nga kapo prej Sat Dec 06, 2008 5:12 pm

gjithmone fjalet e mira mesohen ne fillim Razz: Laughing ,si prsh, malaga , ta laga

trelos kakos Laughing

po deshe tjera me thuj Wink


Edituar për herë të fundit nga Kapo në Sat Dec 06, 2008 9:34 pm, edituar 2 herë gjithsej

_________________
I Always Tell the Truth Even When I Lie
avatar
kapo
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 329
Location : Aty ku jetohet me mir
Registration date : 26/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ktu flitet Greqisht

Mesazh nga MooN prej Sat Dec 06, 2008 5:15 pm

S'me pelqen te mesoj greqisht
Sepse s'me peqen si vend dhe si njerez greqia

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ktu flitet Greqisht

Mesazh nga kapo prej Sat Dec 06, 2008 5:21 pm

ke te drejt durrsake po cfare te bejme ,kur u ndan kto na ran ,po megjithate mire ja kalojme edhe ketu bejme qef !edhe atje ku je ti mos kujto se eshte me mire !
guri i rende peshon ne vend te vet.

_________________
I Always Tell the Truth Even When I Lie
avatar
kapo
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 329
Location : Aty ku jetohet me mir
Registration date : 26/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ktu flitet Greqisht

Mesazh nga Lorena prej Tue Dec 09, 2008 9:24 am

Fjala malaga thuhet dhe shkruhet me "K" jo me "G" psh Malakaa eee o mesoni sakte o mos i thuni hic Razz
avatar
Lorena
Bukuroshe
Bukuroshe

Numri i postimeve : 19
Registration date : 26/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ktu flitet Greqisht

Mesazh nga MooN prej Tue Dec 09, 2008 1:32 pm

Lori ku je ti mi se ste kam par fare ?
Miss u Neutral

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ktu flitet Greqisht

Mesazh nga Croko prej Tue Dec 09, 2008 2:19 pm

Lorena moj shjejotone Smile

ate malaga ( qe e ngaterrojne me malaka ) e kan bo alla shqiptarshe se e mbush gojen me bukur Very Happy Laughing

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ktu flitet Greqisht

Mesazh nga Lorena prej Tue Dec 09, 2008 2:27 pm

kisssssssssssssssssssssssssssssss motla ty ketu mi jam ku te jem verdalle car ben ti si je ?
lool croko Very Happy
avatar
Lorena
Bukuroshe
Bukuroshe

Numri i postimeve : 19
Registration date : 26/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ktu flitet Greqisht

Mesazh nga kapo prej Tue Dec 09, 2008 3:07 pm

Lorena mir e paske mesu Gr me thexs


a po na mson nej fjal

_________________
I Always Tell the Truth Even When I Lie
avatar
kapo
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 329
Location : Aty ku jetohet me mir
Registration date : 26/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ktu flitet Greqisht

Mesazh nga MooN prej Tue Dec 09, 2008 3:15 pm

hahahhahahahahah lorena po sagapo si shkruhet mi ???

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ktu flitet Greqisht

Mesazh nga Lorena prej Tue Dec 09, 2008 3:33 pm

kam hall se nuk e njeh forumi gjuhen greke dhe se di a do dale
Σ'αγαπω S'agapo une e shkrujta po doli doli
avatar
Lorena
Bukuroshe
Bukuroshe

Numri i postimeve : 19
Registration date : 26/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ktu flitet Greqisht

Mesazh nga MooN prej Tue Dec 09, 2008 3:35 pm

thnx Very Happy po qeka shum e komplikume
Mwahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh ty

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ktu flitet Greqisht

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi