CrokoClub Forum Index

Pershendetje Online :D

Faqja 2 e 40 Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Shko poshtë

Re: Pershendetje Online :D

Mesazh nga DeLiCiouS prej Sun Oct 12, 2008 10:31 pm

Me duket se qenkam vetem un ktu tani,pershendetje ato qe do vin Wink
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje Online :D

Mesazh nga jona prej Mon Oct 13, 2008 8:18 pm

pershendetje kush esht on nketo momente
avatar
jona
Bukuroshe
Bukuroshe

Female Numri i postimeve : 46
Registration date : 04/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje Online :D

Mesazh nga DeLiCiouS prej Tue Oct 14, 2008 12:37 pm

uaaaaaaaa prap vetem un ktu Sad persh kto qe do vin
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje Online :D

Mesazh nga StRaNgEr prej Tue Oct 28, 2008 12:50 am

Pershendet Ket Lart Se Qenka Online Me Duket Vec Nese Ka Ik E ka Lene Dritat Ndez E Me Duket Mua Se Eshte Online Very Happy
avatar
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje Online :D

Mesazh nga DeLiCiouS prej Tue Oct 28, 2008 12:59 am

Devil pershendetje lali ele ni puci un ty Smile
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje Online :D

Mesazh nga StRaNgEr prej Tue Oct 28, 2008 1:01 am

Online qenka dreqi online sme paska genjyer drita e dhomes qe kishte lene ndez Very Happy
Nje Puci te madh une ty Kissssssssss Pucccccccccccccccc Smile
avatar
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje Online :D

Mesazh nga DeLiCiouS prej Tue Oct 28, 2008 5:38 pm

Un qenkam vetem sot ktu Sad
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje Online :D

Mesazh nga StRaNgEr prej Tue Oct 28, 2008 5:48 pm

Pershendetje Tironcja Se erdha Edhe une Online Very Happy
avatar
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje Online :D

Mesazh nga DeLiCiouS prej Tue Oct 28, 2008 5:59 pm

Mire se erdhe Smile
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje Online :D

Mesazh nga davidi prej Tue Oct 28, 2008 6:36 pm

PO

davidi
I Ri
I Ri

Numri i postimeve : 6
Registration date : 28/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje Online :D

Mesazh nga adela prej Tue Oct 28, 2008 11:42 pm

Evil or Very Mad
avatar
adela
Bukuroshe
Bukuroshe

Female Numri i postimeve : 47
Registration date : 27/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje Online :D

Mesazh nga DeLiCiouS prej Wed Oct 29, 2008 1:42 pm

PErshendetje kto qe jan ON.
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje Online :D

Mesazh nga StRaNgEr prej Wed Oct 29, 2008 1:44 pm

Pershendetje Ju qe jeni me drita Ndez ( Online )
avatar
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje Online :D

Mesazh nga jona prej Wed Oct 29, 2008 2:49 pm

persh per ato qe jan on
avatar
jona
Bukuroshe
Bukuroshe

Female Numri i postimeve : 46
Registration date : 04/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje Online :D

Mesazh nga aktori-rome prej Wed Oct 29, 2008 4:26 pm

mirdita erdha edhe un
avatar
aktori-rome
I Ri
I Ri

Male Numri i postimeve : 28
Age : 31
Registration date : 27/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje Online :D

Mesazh nga Avokati prej Sat Nov 01, 2008 7:55 pm

pershendes te gjith ato qe jan online dhe sa me shume qejfe dhe sa me shume sex dhe pare per te gjithe ju qe jeni online!!!!1

Avokati
Cun Flori
Cun Flori

Numri i postimeve : 12
Registration date : 26/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje Online :D

Mesazh nga Durresaku_20 prej Sat Nov 01, 2008 9:56 pm

ciaooooo ckena cuna goca mir jeni si keni kalu ... ej me falni por :S qe sjam fut .....por kam pas ca probleme :S
avatar
Durresaku_20
Merakli femrash
Merakli femrash

Male Numri i postimeve : 245
Age : 31
Location : Cuba
Registration date : 27/09/2008

http://www.Crokoclub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje Online :D

Mesazh nga Durresaku_20 prej Sat Nov 01, 2008 10:23 pm

::S:S:S eeej njerez ika njer un kalofshit mir Very Happy
avatar
Durresaku_20
Merakli femrash
Merakli femrash

Male Numri i postimeve : 245
Age : 31
Location : Cuba
Registration date : 27/09/2008

http://www.Crokoclub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje Online :D

Mesazh nga StRaNgEr prej Sun Nov 02, 2008 2:58 pm

Pershendetje Te Gjithve Qe Jane Online Dhe Atyre Qe Kane Bo Mend Me Hy Sote Very Happy
avatar
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje Online :D

Mesazh nga Durresaku_20 prej Sun Nov 02, 2008 3:03 pm

pershendetje te gjithve online .... Very Happy
avatar
Durresaku_20
Merakli femrash
Merakli femrash

Male Numri i postimeve : 245
Age : 31
Location : Cuba
Registration date : 27/09/2008

http://www.Crokoclub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje Online :D

Mesazh nga DeLiCiouS prej Sun Nov 02, 2008 6:15 pm

Pershendetje kto qe jan on tani Devil,Emi,Kapo Smile
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje Online :D

Mesazh nga StRaNgEr prej Sun Nov 02, 2008 6:18 pm

Ene Une I Pershendes Keta Qe Jane On Tani Tironcja, Emi, Kapo, Ene Nje Cike Veten E Ime Razz
avatar
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje Online :D

Mesazh nga Emi prej Sun Nov 02, 2008 6:22 pm

Pershendetje te gjitheve dhe nga une!
avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje Online :D

Mesazh nga Elis Duraj prej Sun Nov 02, 2008 7:35 pm

pershendetje te gjithve! on dhe of persh croko
avatar
Elis Duraj
Cun Flori
Cun Flori

Male Numri i postimeve : 113
Age : 32
Location : inferno
Registration date : 03/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje Online :D

Mesazh nga MooN prej Mon Nov 03, 2008 12:34 pm

Pershendetje gjithve

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje Online :D

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 40 Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi