CrokoClub Forum Index

Pershendetje Online :D

Faqja 38 e 40 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Shko poshtë

Re: Pershendetje Online :D

Mesazh nga Croko prej Sat Aug 01, 2009 11:59 pm

kur ti marresh te uroj te shkosh diku e te kalofsh sa me bukur !!


ja une jam ba si pakistanez cdo dit plazhe Cool

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 38
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje Online :D

Mesazh nga Emi prej Sun Aug 02, 2009 12:01 am

Laughing Laughing Laughing ska gje eshte me terheqese ajo ngjyre! Vetem mos qendro neper fanare axaxaxxaxaxaxaxaxaxaxxaxax

_________________
dark road 2 heaven
avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje Online :D

Mesazh nga Croko prej Sun Aug 02, 2009 12:03 am

epo nje qellim e ka dhe ajo... jo jo mos u merzit see kam pregatit per turiste... etimos o arapis Wink


Edituar për herë të fundit nga Croko në Sun Aug 02, 2009 12:04 am, edituar 1 herë gjithsej

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 38
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje Online :D

Mesazh nga Chaos prej Sun Aug 02, 2009 12:03 am

Ela pare pare ladi antihliako 20 euro..te zbardhesh vetem Laughing !!

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje Online :D

Mesazh nga Emi prej Sun Aug 02, 2009 12:07 am

Laughing Laughing Laughing

_________________
dark road 2 heaven
avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje Online :D

Mesazh nga Chaos prej Sun Aug 02, 2009 12:08 am

Sa shishe deshe ti Emi? Laughing

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje Online :D

Mesazh nga Emi prej Sun Aug 02, 2009 12:11 am

une kam problem ve gjithe vitin Laughing Laughing Laughing sa te kesh mundesi Laughing Laughing Laughing

_________________
dark road 2 heaven
avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje Online :D

Mesazh nga Chaos prej Sun Aug 02, 2009 12:16 am

E mire se po i porosis nga Kina,nje Container gjysem cmimi.
po te ra ndonje cope lekure ska gje.. mos u merzit se ke lekure Laughing !!

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje Online :D

Mesazh nga Emi prej Sun Aug 02, 2009 12:20 am

zogu sill sa te duash ti se e mbajme dhe per vitin tjeter po kam dhe hallin e duarve tende apo ke menyre tj?????

_________________
dark road 2 heaven
avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje Online :D

Mesazh nga Croko prej Sun Aug 02, 2009 12:27 am


_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 38
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje Online :D

Mesazh nga Croko prej Sun Aug 02, 2009 12:34 am

Chaos dhe Emi hajdeni pak ktu nese keni kohe..

http://crokoclub.allgoo.net/chatbox/chatbox.forum?

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 38
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje Online :D

Mesazh nga GoldeN prej Mon Aug 03, 2009 6:22 pm

PERSHENDETJE
avatar
GoldeN
Moderator
Moderator

Male Numri i postimeve : 96
Age : 31
Registration date : 04/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje Online :D

Mesazh nga Croko prej Wed Aug 05, 2009 11:20 pm

pershendetje SILVY

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 38
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje Online :D

Mesazh nga ELIN prej Wed Aug 05, 2009 11:21 pm

pershendetje te gjithve Smile
SILVY pershendetje zemer mireserdhe

_________________

WwW.CrokoClub.Com


avatar
ELIN
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 557
Age : 34
Location : ATHIN
Registration date : 03/10/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje Online :D

Mesazh nga Croko prej Wed Aug 05, 2009 11:23 pm

mromja brother...

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 38
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje Online :D

Mesazh nga GoldeN prej Thu Aug 06, 2009 10:59 pm

pershendetje ON

pershendetje SILVY
avatar
GoldeN
Moderator
Moderator

Male Numri i postimeve : 96
Age : 31
Registration date : 04/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje Online :D

Mesazh nga SILVY prej Fri Aug 07, 2009 6:48 pm

Pershendetje GoldeN Smile
avatar
SILVY
Nice Girl
Nice Girl

Female Numri i postimeve : 38
Location : Italy
Registration date : 04/08/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje Online :D

Mesazh nga enigma prej Fri Aug 07, 2009 8:19 pm

holaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
avatar
enigma
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 56
Age : 31
Location : Maqedoni-Shkup
Registration date : 17/07/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje Online :D

Mesazh nga enigma prej Fri Aug 07, 2009 8:20 pm

GoldeN persh edhe ketu paske ardh ti more dreq
avatar
enigma
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 56
Age : 31
Location : Maqedoni-Shkup
Registration date : 17/07/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje Online :D

Mesazh nga enigma prej Fri Aug 07, 2009 8:22 pm

SILVY pershendetje edhe per ty
avatar
enigma
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 56
Age : 31
Location : Maqedoni-Shkup
Registration date : 17/07/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje Online :D

Mesazh nga Croko prej Fri Aug 07, 2009 8:44 pm

pershendetje te gjithve !!

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 38
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje Online :D

Mesazh nga kapo prej Fri Aug 07, 2009 10:36 pm

hi all

_________________
I Always Tell the Truth Even When I Lie
avatar
kapo
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 329
Location : Aty ku jetohet me mir
Registration date : 26/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje Online :D

Mesazh nga SILVY prej Sat Aug 08, 2009 10:06 pm

nje pershendetje per ELIN "tesorino" Smile

pershendetje te gjithe ata qe jane on( ska asnjeri on tani, vetem une jam Sad )
avatar
SILVY
Nice Girl
Nice Girl

Female Numri i postimeve : 38
Location : Italy
Registration date : 04/08/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje Online :D

Mesazh nga kapo prej Sat Aug 08, 2009 10:49 pm

pershendetje SILVY dhe pse me vonese !!


i ka vera kto pune , kujt i bjen ner mend per forume e net Smile

_________________
I Always Tell the Truth Even When I Lie
avatar
kapo
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 329
Location : Aty ku jetohet me mir
Registration date : 26/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje Online :D

Mesazh nga SILVY prej Sun Aug 09, 2009 1:07 pm

pershendje enigma ,Kapo, Croko Smile


Kapo ..... pse me vonese une ,,, per pershendetjen e ke fjalen ?po po eshte vere ,lum ata qe jane me pushime ,eh......
avatar
SILVY
Nice Girl
Nice Girl

Female Numri i postimeve : 38
Location : Italy
Registration date : 04/08/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje Online :D

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 38 e 40 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi