CrokoClub Forum Index

Shqiptaret ne Greqi.

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Re: Shqiptaret ne Greqi.

Mesazh nga Chaos prej Tue Dec 09, 2008 10:57 pm

Laughing Kur ka krymba qe mendohen ne kte mnyre,dhe se kan vrare akoma veten..ose skan bere dicka qe te ndrrojne kte deshperim..mire bejne qe ndihen kafshe Joker. Wink !!

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila

Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shqiptaret ne Greqi.

Mesazh nga Croko prej Tue Dec 09, 2008 11:05 pm

nje here flas... e sflas shum


flas gjithmone me fakte e jo me llafe !!

e kam shpjegu shum mire pse juve flisni kot na se koti per gjona qe sja keni haberin juve e keni me te degjume kurse ne jetojme, ti ma mire se ne din si jotohet ?

kush esht ne gr e ka thon ate gja pse nuk ik se man njeri me zort ktu

ne nga halli kemi ardhe ktu e jo per qefe asenjeri sdo ikte nga shqiperia po te ishte me mire se ktu ku jetojme

mendimi im personal bashkohet me 700.000 emigrante Joker ai i joti se di me ke bashkohet ok ??

me vjen keq qe flisni keq per ne e jo per greket, se jam ma patrijot se sa ty te shko nder mend e kete e kam tregu kur ka qen nevoja

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com

Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 37
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shqiptaret ne Greqi.

Mesazh nga Emi prej Tue Dec 09, 2008 11:14 pm

JOKER sorry po ke gabim! Vertet ka shume racizem por sa per menyren e jeteses mund te them se dhe greket kane zili ne shqiptaret. Varet dhe nga aftesi qe ka secili nga ne per ta bere jeten e tij sa me te mire. ndoshta ti ke njohur njerez qe kane vuajtur por nuk mund te nxjerresh konkluzione per te gjithe ne Smile

_________________
dark road 2 heaven

Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 27
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shqiptaret ne Greqi.

Mesazh nga DeLiCiouS prej Thu Dec 11, 2008 4:39 am

Spo i futem ksaj teme hic un i jap te drejt te dyjave paleve si joker si Crokos,
po rracizmin e kemi ne vend tonin ne iher pa shku fare ne Greqi kshuqe ktu nuk behet llaf per rracizem hic po per menyr jetese me duket..

DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shqiptaret ne Greqi.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi