CrokoClub Forum Index

Chit-CHat LLap Sa Ke Takat

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Shko poshtë

Re: Chit-CHat LLap Sa Ke Takat

Mesazh nga Chaos prej Sun Nov 23, 2008 7:19 pm

Laughing ja kam centru une Croko Laughing

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Chit-CHat LLap Sa Ke Takat

Mesazh nga Petrit prej Sun Nov 23, 2008 7:21 pm

un jam burr me mustak mos me efendoni ju lutem
avatar
Petrit
Bisha
Bisha

Male Numri i postimeve : 58
Registration date : 02/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Chit-CHat LLap Sa Ke Takat

Mesazh nga Croko prej Sun Nov 23, 2008 7:23 pm

ahhahahhahaha Petro

desha me u bo dhe une me mustaqe Laughing

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 38
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Chit-CHat LLap Sa Ke Takat

Mesazh nga DeLiCiouS prej Sun Nov 23, 2008 7:23 pm

Pse ka dal moda e ?Very Happy
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Chit-CHat LLap Sa Ke Takat

Mesazh nga Croko prej Sun Nov 23, 2008 7:23 pm

Chaos shkruajti:Laughing ja kam centru une Croko Laughing


ahahhhhhahhh

sa kam qesh lol! lol! lol! lol!

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 38
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Chit-CHat LLap Sa Ke Takat

Mesazh nga Croko prej Sun Nov 23, 2008 7:24 pm

Ronce po pra ti me rroba leshit ne te mos kemi nje pale mustaqe Very Happy

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 38
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Chit-CHat LLap Sa Ke Takat

Mesazh nga DeLiCiouS prej Sun Nov 23, 2008 7:29 pm

huahuauhauhauahuhahuauauahua po rritini ju pastaj prijini me thurni mua paliceta Very Happy
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Chit-CHat LLap Sa Ke Takat

Mesazh nga Petrit prej Sun Nov 23, 2008 7:31 pm

[quote="Croko"]
Petrit shkruajti:pershendetje

kam vuajtur per ti rritur mustaqet dhe nuk mund te tregoj se si ikam dredhur
avatar
Petrit
Bisha
Bisha

Male Numri i postimeve : 58
Registration date : 02/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Chit-CHat LLap Sa Ke Takat

Mesazh nga Chaos prej Sun Nov 23, 2008 7:31 pm

Pse mendo se leshi i musteqeve do te ngrof ty ronce? Laughing

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Chit-CHat LLap Sa Ke Takat

Mesazh nga DeLiCiouS prej Sun Nov 23, 2008 7:35 pm

ahahahhahaahha shpresoj Very Happy
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Chit-CHat LLap Sa Ke Takat

Mesazh nga Petrit prej Sun Nov 23, 2008 7:38 pm

Very Happy
avatar
Petrit
Bisha
Bisha

Male Numri i postimeve : 58
Registration date : 02/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Chit-CHat LLap Sa Ke Takat

Mesazh nga Petrit prej Sun Nov 23, 2008 7:40 pm

ku beheni ju qe nuk me flisni fare
avatar
Petrit
Bisha
Bisha

Male Numri i postimeve : 58
Registration date : 02/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Chit-CHat LLap Sa Ke Takat

Mesazh nga Petrit prej Sun Nov 23, 2008 7:41 pm

apo i keni frik mustaqet
avatar
Petrit
Bisha
Bisha

Male Numri i postimeve : 58
Registration date : 02/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Chit-CHat LLap Sa Ke Takat

Mesazh nga Leon prej Wed Dec 03, 2008 3:19 pm

he re ka ndonje gje te bukur te bojme bla bla Very Happy
avatar
Leon
Postues Kryesor
Postues Kryesor

Male Numri i postimeve : 104
Registration date : 04/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Chit-CHat LLap Sa Ke Takat

Mesazh nga MooN prej Sat Dec 06, 2008 5:04 pm

**** pret per naj muhabet ktu Very Happy

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Chit-CHat LLap Sa Ke Takat

Mesazh nga Croko prej Sat Dec 06, 2008 6:39 pm

ja nje informAcion i fresket Laughing


njoftim , zoteria Miri_bmw esht pais me patenten e duhur , mas shum perpjekjeve te shumta duke dhen 30 her testin drive e kaloj me sukses

urime nga ana ime
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 38
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Chit-CHat LLap Sa Ke Takat

Mesazh nga MooN prej Tue Dec 09, 2008 1:40 pm

Croko shkruajti:ja nje informAcion i fresket Laughing


njoftim , zoteria Miri_bmw esht pais me patenten e duhur , mas shum perpjekjeve te shumta duke dhen 30 her testin drive e kaloj me sukses

urime nga ana ime
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Laughing Laughing Laughing

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Chit-CHat LLap Sa Ke Takat

Mesazh nga DeLiCiouS prej Sun Dec 14, 2008 3:52 am

asnje dallavere dhe ktu Sad sa te urt kto cunat ktu Razz
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Chit-CHat LLap Sa Ke Takat

Mesazh nga MooN prej Mon Dec 15, 2008 11:57 am

TiRoNcJa shkruajti:asnje dallavere dhe ktu Sad sa te urt kto cunat ktu Razz
Po pra qetsi ktu Neutral Neutral

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Chit-CHat LLap Sa Ke Takat

Mesazh nga DeLiCiouS prej Tue Dec 16, 2008 2:43 am

Na mungojn ca grifsha durrsake Smile
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Chit-CHat LLap Sa Ke Takat

Mesazh nga MooN prej Tue Dec 16, 2008 7:16 pm

TiRoNcJa shkruajti:Na mungojn ca grifsha durrsake Smile
Ato qe rrin ne gr thua ti Laughing Laughing Laughing ato kan ik per .......... hahahhahaha

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Chit-CHat LLap Sa Ke Takat

Mesazh nga Croko prej Tue Dec 16, 2008 11:53 pm

hap syt e bohet pijanec si anglez fillon me pi birre si gjerman e


Laughing

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 38
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Chit-CHat LLap Sa Ke Takat

Mesazh nga DeLiCiouS prej Wed Dec 17, 2008 4:15 am

Durrsake shkruajti:
TiRoNcJa shkruajti:Na mungojn ca grifsha durrsake Smile
Ato qe rrin ne gr thua ti Laughing Laughing Laughing ato kan ik per .......... hahahhahaha


po pra per ato thash ejj e di ti qe mka mar malli mi Smile
ahhh cti bej qe kam ban ne forum se tashi do kisha shum deshir me u grric iher Smile
Croko lene birren shoki jem se nuk asht ka te ban mire Smile
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Chit-CHat LLap Sa Ke Takat

Mesazh nga Chaos prej Wed Dec 17, 2008 3:30 pm

Durrsake,kjo tema duhet te kete vulen tende..se i ke pike te dobet fjalet.
Kshu qe rri mire se ate dashnoren qe ke ne Uk,do ta perdhunoj naj dite..dhe zdo doje me t`pa me me sy. Laughing

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Chit-CHat LLap Sa Ke Takat

Mesazh nga DeLiCiouS prej Thu Dec 18, 2008 3:26 am

Dashnoren????????? femer hmmmmmmmm durrsake ca thot ky mi Very Happy
dhe thon pastaj qe cuna nuk merem me llafe ehhh Smile
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Chit-CHat LLap Sa Ke Takat

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi