CrokoClub Forum Index

Chit-CHat LLap Sa Ke Takat

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Shko poshtë

Re: Chit-CHat LLap Sa Ke Takat

Mesazh nga MooN prej Thu Dec 18, 2008 9:53 am

Chaos shkruajti:Durrsake,kjo tema duhet te kete vulen tende..se i ke pike te dobet fjalet.
Kshu qe rri mire se ate dashnoren qe ke ne Uk,do ta perdhunoj naj dite..dhe zdo doje me t`pa me me sy. Laughing
hahhahahahahha lodhesh kot se me mua sve njeri ajo Laughing Laughing
p.s Ronce E kam ndrruar tani se meshkujt mu shpifen Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Chit-CHat LLap Sa Ke Takat

Mesazh nga Croko prej Sat Jan 03, 2009 7:08 pm

Kam nje lajme te mire per Ca femra :S

mendjen ne mesim te gith Smile

Cdo te thot nje femer ???

Cfare te bon nje femer ??kot sthojne femra e fute dhe djallin ne shishe

ja po ju lo ktu :S

https://www.youtube.com/watch?v=rZ5J0RhHmP0&NR=1

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 38
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Chit-CHat LLap Sa Ke Takat

Mesazh nga JoKeR prej Sat Jan 03, 2009 9:13 pm

Razz:Razz

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 25
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Chit-CHat LLap Sa Ke Takat

Mesazh nga DeLiCiouS prej Tue Jan 06, 2009 2:39 am

Croko shkruajti:Kam nje lajme te mire per Ca femra :S

mendjen ne mesim te gith Smile

Cdo te thot nje femer ???

Cfare te bon nje femer ??kot sthojne femra e fute dhe djallin ne shishe

ja po ju lo ktu :S

https://www.youtube.com/watch?v=rZ5J0RhHmP0&NR=1
hahhahahahahhahaha scheiße Very Happy
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Chit-CHat LLap Sa Ke Takat

Mesazh nga JoKeR prej Sun Jan 11, 2009 7:20 pm

ishte e bukur ajo ...

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 25
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Chit-CHat LLap Sa Ke Takat

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi