CrokoClub Forum Index

Kampionati Anglez

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtë

Re: Kampionati Anglez

Mesazh nga MooN prej Wed Mar 18, 2009 6:44 pm

she she Laughing se ve ne dyshim qe din Wink

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kampionati Anglez

Mesazh nga Croko prej Wed Mar 18, 2009 6:46 pm

puna esht se dhe kete vit na iku kapjonati Sad

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 38
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kampionati Anglez

Mesazh nga MooN prej Wed Mar 18, 2009 6:52 pm

Sad

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kampionati Anglez

Mesazh nga GoldeN prej Thu Mar 19, 2009 12:35 am

Chaos
jam i cmend per Arsenalin
dhe tani mendojm per finale...........
se gjysemfinalen do e kalojm leht
me kedo qe te na bier......
avatar
GoldeN
Moderator
Moderator

Male Numri i postimeve : 96
Age : 31
Registration date : 04/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kampionati Anglez

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi