CrokoClub Forum Index

E dije qe...

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtë

E dije qe...

Mesazh nga Chaos prej Sat Oct 04, 2008 4:20 pm

-E dinit qe Hitleri nuk pinte duhan,nuk pinte alkol,dhe ka qene vegjeterian.

-Te pakten 9.000.000 persona ne gjithe boten kane te njejten dite ditelidnjen me ty .


Have fun Wink !!


Edituar për herë të fundit nga Chaos në Mon Oct 13, 2008 10:53 pm, edituar 1 herë gjithsej
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: E dije qe...

Mesazh nga DeLiCiouS prej Sun Oct 05, 2008 4:14 am

Malet me te larta në Ballkan jane Alpet Shqiptare dhe kane 13 maje me mbi 2.500 metra lartesi dhe siperfaqe 2.240 km².jo se dije ja msoje Very Happy
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: E dije qe...

Mesazh nga aktori-rome prej Tue Oct 07, 2008 12:50 pm

ne statistikat e vitit 2007 femrat me te nxeta ne europ e vitit 2007 jan italianet pastai vin ruset,spanjollet dhe germanet. ................... ................. ................ ......................... ....................................................
PO SHQIPETARET SA TE NXETA JAN?
PER MUA JAN SI LLAV VULLKANI
APO JO ?
avatar
aktori-rome
I Ri
I Ri

Male Numri i postimeve : 28
Age : 31
Registration date : 27/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: E dije qe...

Mesazh nga DeLiCiouS prej Tue Oct 07, 2008 10:40 pm

Ku i ke lexu kto statistika ti se gjermane jan akull e lali ca po thu :S
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: E dije qe...

Mesazh nga Durresaku_20 prej Thu Oct 09, 2008 12:58 pm

ene un ashtu them aktori-rome
qe femnat shqipetare jan shjarr {sikur ke ik ne djall }
Very Happy
avatar
Durresaku_20
Merakli femrash
Merakli femrash

Male Numri i postimeve : 245
Age : 31
Location : Cuba
Registration date : 27/09/2008

http://www.Crokoclub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: E dije qe...

Mesazh nga DeLiCiouS prej Thu Oct 09, 2008 2:00 pm

Zjarr re jemi Very Happy nejse mos beni chit-chat ktu permbajuni temes .
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: E dije qe...

Mesazh nga sara prej Fri Oct 10, 2008 2:58 pm

E dinit qe cfare do mbjellni do korrni dhe me ta mase qe do masesh do matesh;
avatar
sara
Bukuroshe
Bukuroshe

Female Numri i postimeve : 51
Registration date : 06/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: E dije qe...

Mesazh nga Profesori_Qorr prej Tue Oct 14, 2008 7:32 pm

a e dini qe te jetosh sa me shume duhet me qen e virgjer Razz
Kete e pohoi nje 110 vjecare qe ishte top fare , dhe e virgjer per gjat gjith jetes lool

Profesori_Qorr
Cun Flori
Cun Flori

Male Numri i postimeve : 15
Age : 33
Location : Kine
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: E dije qe...

Mesazh nga DeLiCiouS prej Tue Oct 14, 2008 11:16 pm

ueeeee po tashi si tja bejm ne mo Profi Very Happy:D
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: E dije qe...

Mesazh nga DeLiCiouS prej Wed Oct 15, 2008 11:36 am

A e dini qe gjaku në organizmin e njeriut udhëton shumë shpejte: prej zemrës deri te gishtërinjtë e këmbës arrin për 16 sekonda, deri në tru për 8s, deri në mushkëri vetëm për 6 s.
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: E dije qe...

Mesazh nga Durresaku_20 prej Thu Oct 23, 2008 3:51 pm

TiRoNcJa un e dija por ju njeres e dini qe un ket TiRoNcJa e njof Razz
avatar
Durresaku_20
Merakli femrash
Merakli femrash

Male Numri i postimeve : 245
Age : 31
Location : Cuba
Registration date : 27/09/2008

http://www.Crokoclub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: E dije qe...

Mesazh nga DeLiCiouS prej Fri Oct 24, 2008 12:17 am

Ja psh un se dija ndoshta e din kto Very Happy
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: E dije qe...

Mesazh nga sara prej Fri Oct 24, 2008 1:51 pm

E dinit se hitler kishte arsye se e mbante doren e majt ashtu ne at pozicion qe e mbate zakonisht (gjithmone)se e kishte te semure te paralizuar dmth por per te mos rene ne sy e mbate si dicka te karakterit te tij (gjoja)
avatar
sara
Bukuroshe
Bukuroshe

Female Numri i postimeve : 51
Registration date : 06/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: E dije qe...

Mesazh nga Lorena prej Mon Oct 27, 2008 9:27 am

Qenja me llupse konsiderohet merimanga.Ne qofte se njeriu do te kishte oreks proporcional me ate te merimanges do ti duhej te hante cdo dite 13 qingja 12 derra 2 buaj dhe disa km brumera. Smile
avatar
Lorena
Bukuroshe
Bukuroshe

Numri i postimeve : 19
Registration date : 26/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: E dije qe...

Mesazh nga MIRI_BMW prej Mon Oct 27, 2008 5:26 pm

e dija qe do vija nje dit tek ajo qe doja por ishte von tu ketheja por perseri eshte bukur kur shikon femrat shqipetare qe jan si shpirt Surprised 🐰
avatar
MIRI_BMW
Cun Flori
Cun Flori

Male Numri i postimeve : 45
Age : 33
Location : GR
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: E dije qe...

Mesazh nga DeLiCiouS prej Mon Oct 27, 2008 6:17 pm

MIRI_BMW shkruajti:e dija qe do vija nje dit tek ajo qe doja por ishte von tu ketheja por perseri eshte bukur kur shikon femrat shqipetare qe jan si shpirt Surprised 🐰

dhe ku qendron kurjoziteti ktu?Very Happy
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: E dije qe...

Mesazh nga StRaNgEr prej Tue Oct 28, 2008 12:08 pm

A e dinit se ne cdo lloj menyre qe te perpiqesh asnjehere nuk mund te puthesh brrylin tat Very Happy
avatar
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: E dije qe...

Mesazh nga Lorena prej Tue Oct 28, 2008 5:13 pm

V... pse car tjeter mundemi te puthim ne veten tone Very Happy
avatar
Lorena
Bukuroshe
Bukuroshe

Numri i postimeve : 19
Registration date : 26/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: E dije qe...

Mesazh nga StRaNgEr prej Tue Oct 28, 2008 5:45 pm

Po ka shume gjera qe mund te puthim o Lorena Psh doren, gjurin e kembes, te femrat gjiksi Very Happy etj etj ca tu tregoj une akoma per Belulin Razz
avatar
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: E dije qe...

Mesazh nga StRaNgEr prej Tue Oct 28, 2008 5:45 pm

Gjoksi* ( se kur themi fjale te tilla sepse na merret goja Very Happy )
avatar
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: E dije qe...

Mesazh nga Emi prej Tue Oct 28, 2008 11:48 pm

Alfabeti me i gjate qe ekziston eshte ai i gjuhes kamboxhiane me 72 shkronja!!!
avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: E dije qe...

Mesazh nga ELIN prej Wed Oct 29, 2008 12:10 am

Very Happy Very Happy ata qenkan njerez te zgjuar ehe re te mesosh gjit ato germa Razz Razz
avatar
ELIN
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 557
Age : 34
Location : ATHIN
Registration date : 03/10/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: E dije qe...

Mesazh nga JoKeR prej Thu Dec 04, 2008 12:03 am

A E DINIT SE WWW.GOOGLE.COM KA SIGURUAR BRANDA PERIUDHES 01.01.2007 DERI NE PERIUDHE 30.06.2008 (6 MUAJ) 1.000.356.466 KLIKIME (~1 MILIARD)
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: E dije qe...

Mesazh nga JoKeR prej Sat Dec 06, 2008 7:34 pm

a e dije qe njeriu me i gjate ne bote eshte nja burre nga oklahoma
2.95 i gjate dhe ka dy femije , 2 djem , 14 vjec-2.13 cm dhe 11 vjec-1.96 cm

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: E dije qe...

Mesazh nga Emi prej Sun Dec 28, 2008 10:58 pm

40 perqind e njerëzve ne botë perdorim vibrator... shumica janë gra
Razz

_________________
dark road 2 heaven
avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: E dije qe...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi