CrokoClub Forum Index

E dije qe...

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtë

Re: E dije qe...

Mesazh nga DeLiCiouS prej Mon Dec 29, 2008 5:11 am

Emi si mi shumica gra dmth paska dhe burra eeee pupupu Very Happy xix
DeLiCiouS
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: E dije qe...

Mesazh nga JoKeR prej Mon Dec 29, 2008 11:04 am

pu pu mi emi Razz:P:P:P

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
JoKeR
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: E dije qe...

Mesazh nga Chaos prej Mon Dec 29, 2008 9:53 pm

E dinit se:

..Napoleoni kishte frike macet.
..Komplet popullsia boterore,mund te futet mrena kufijve te Texas.
.. Kermillet mund te flejne der ne 3 vjet pa henger asgje.
..Delfinat dhe Njerzit jane te vetmit qe bejne sex per knaqesi.
..Ne Dani,derrat jane me shume se njerzit.
..Cdo dite bien ne toke 10 ton pluher nga yjet.
..Ujvarat qe jane ne Victoria degjohen ne nje largesi prej 64 klm.

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
Chaos
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: E dije qe...

Mesazh nga JoKeR prej Wed Dec 31, 2008 9:15 am

gjith kto gjona pernjeher mer chaos
ishalla nuk i harrojm Very Happy:D:D:D:D:D:D:D

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
JoKeR
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: E dije qe...

Mesazh nga Emi prej Mon Mar 02, 2009 12:58 am

A e dini se prinderit me te rinj kane qene 8 dhe 9 vjec,kane qene Kinez ne 1910.

A e dini se Libri i pare qe eshte shkruajtur me makinen e shkrimit ka qene "Tom Sowyer"

A e dini se Eshte e veshtire te teshtish me syte hapur...( po e provoni ee) Laughing

_________________
dark road 2 heaven
Emi
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: E dije qe...

Mesazh nga Croko prej Fri May 29, 2009 9:26 pm

e dinit qe 1968 - Manchester United bëhet ekipi i parë Anglez që e fiton Kupën e Evropës.

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
Croko
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: E dije qe...

Mesazh nga Chaos prej Sat May 30, 2009 2:05 am

Jo se dija Croko,te lumte. Laughing

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
Chaos
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: E dije qe...

Mesazh nga AlbWhiteShark prej Sat May 30, 2009 12:54 pm

E dinit se Peshkaqenat jane KrokodilNgrensa.. Laughing Laughing !!
AlbWhiteShark
AlbWhiteShark
Cun Flori
Cun Flori

Male Numri i postimeve : 29
Age : 37
Registration date : 15/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: E dije qe...

Mesazh nga Emi prej Tue Jun 02, 2009 9:40 pm

Mjekra e burrave rritet më shpejt kur ata mendojnë për seks. Laughing ( sipas kesaj meshkujt do rinin gjithe diten te ruanin mjekren) Twisted Evil

_________________
dark road 2 heaven
Emi
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: E dije qe...

Mesazh nga Mistrece prej Sat Jun 20, 2009 5:00 pm

Chaos shkruajti:[b]-E dinit qe Hitleri nuk pinte duhan,nuk pinte alkol,dhe ka qene vegjeterian.


Nuk eshte e vertete..Hitleri pinte pak alkol.
Mistrece
Mistrece
Kapo i Kapove
Kapo i Kapove

Female Numri i postimeve : 73
Location : Verdalle
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: E dije qe...

Mesazh nga Mistrece prej Sat Jun 20, 2009 5:04 pm

sara shkruajti:E dinit se hitler kishte arsye se e mbante doren e majt ashtu ne at pozicion qe e mbate zakonisht (gjithmone)se e kishte te semure te paralizuar dmth por per te mos rene ne sy e mbate si dicka te karakterit te tij (gjoja)

Ne fakt kete paralizim ai pati pas atentatit qe i ben ne 20 korrik te 1944, i ashtuquajtuti "operacioni Valkiria". Thuhej qe Hitleri nuk pati asnje demtim nga shperthimi, por ai pati probleme te renda me degjimin, si dhe pasojen e siperpermendur.
Mistrece
Mistrece
Kapo i Kapove
Kapo i Kapove

Female Numri i postimeve : 73
Location : Verdalle
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: E dije qe...

Mesazh nga Chaos prej Sat Jun 20, 2009 8:46 pm

Mistrece shkruajti:
Chaos shkruajti:[b]-E dinit qe Hitleri nuk pinte duhan,nuk pinte alkol,dhe ka qene vegjeterian.


Nuk eshte e vertete..Hitleri pinte pak alkol.

E,se rrishit bashke neper Bare duke bere muhabet,lol!

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
Chaos
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: E dije qe...

Mesazh nga Mistrece prej Mon Jun 22, 2009 2:06 pm

Chaos shkruajti:
Mistrece shkruajti:
Chaos shkruajti:[b]-E dinit qe Hitleri nuk pinte duhan,nuk pinte alkol,dhe ka qene vegjeterian.


Nuk eshte e vertete..Hitleri pinte pak alkol.

E,se rrishit bashke neper Bare duke bere muhabet,lol!


Ehe, si te shfarrosni hebrenjte!
Mistrece
Mistrece
Kapo i Kapove
Kapo i Kapove

Female Numri i postimeve : 73
Location : Verdalle
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: E dije qe...

Mesazh nga Croko prej Fri Aug 21, 2009 1:11 am

e dini qe

Rrjeti i popullarizuar shoqëror Facebook tani ka 175 milionë përdorues. Këto informata i ka publikuar Dave Morin, një nga të punësuarit e Facebook, si dhe ka konfirmuar zgjerimin çdo ditë e më të madh të këtij rrjeti.

Facebook para afërsisht një viti ka tejkaluar shifrën e 100 milionë përdoruesve, derisa 150 milionë kanë qenë para diç më shumë se një muaj. Shumica e përdoruesve të ri vijnë nga kufijtë jashtë Shteteve të Bashkuara të Amerikës, e vet madhësinë e rrjetit na e përshkruan edhe vet themeluesi i rrjetit Mark Zuckerberg.
Ai pohon se Facebook në korniza shtetërore do të ishte shteti i tetë në botë për numrin më të madh të njerëzve në botë, para Japonisë, Rusisë dhe Nigerisë.

Numri i madh i përdoruesve sjell me vete edhe shpenzime të mëdha për mirëmbajtjen e serverëve, veçanërisht jashtë SHBA-ve. Për këtë arsye Facebook edhe më tutje është duke kërkuar investitorë edhe pse thekson se kompania edhe tani është në gjendje të mirë financiare.

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
Croko
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: E dije qe...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi